اکونومی نیوز / سیاسی

پیام تبریک «قالیباف» به روسای مجالس کشورهای اسلامی

کد خبر 57062 1399-08-12 14:00
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس مجلس شورای اسلامی طی پیامی ولادت با سعادت پیامبر اکرم (ص) را به روسای مجالس کشورهای اسلامی تبریک گفت.
پیام تبریک «قالیباف» به روسای مجالس کشورهای اسلامی

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد باقر قالیباف در پیامی به روسای مجالس کشورهای اسلامی فرارسیدن میلاد پربرکت نبی مکرم اسلام حضرت محمد(ص) را تبریک و تهنیت گفت.
متن پیام به شرح ذیل است:
السلام علیکم و رحمه الله و برکاته
صمیمانه ترین تبریکات و تهنیت اینجانب را به مناسبت ولادت با سعادت پیامبر امین و صادق، حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله و سلم) پذیرا باشید.
امید است با توسل به سیره پیامبر اعظم(ص)  از مسیر تقویت و تحکیم برادری و همدلی به وحدت کلمه در میان امت بزرگ اسلامی نائل آییم.
در شرایطی که خباثت ها و شرارت‌ها، امت بزرگ اسلام و پیامبر عظیم شأن آن را مورد اسائه ادب قرار داده است، بی تردید با تمسک به قرآن کریم و استعانت به سنت نبوی (صلی الله علیه و آله و سلم) امت اسلامی مسیر سعادت را خواهد پیمود.
فرصت را مغتنم شمرده، ضمن تاکید بر اهمیت همکاری‌های همه‌جانبه میان کشورهای اسلامی و ارتقای مراودات پارلمانی از درگاه خداوند متعال سلامت و موفقیت روز افزون جنابعالی و نمایندگان محترم پارلمان و پیشرفت و سعادت دولت و ملت شما را مسئلت می نمایم.
محمدباقر قالیباف
رئیس مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران


کلمات کلیدی » ایران | مجلس | دولت |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


تولید کنندگان در دوران تحریم صنایع کشور را سرپا نگه داشتند
معاون اول رئیس جمهور گفت: کارآفرینان کشور در این شرایط دشوار که آمریکایی‌ها می‌خواستند اقتصاد و تولید کشور را زمین گیر کنند موفق شدند صنایع کشور را سرپا نگه دارند.

قصد عربستان ربودن خاشقجی بود نه کشتن او خاشقجی به اشتباه کشته شد
یک مسئول امنیتی اماراتی نوشت: وجود نیت قتل یک چیز است، خود قتل چیز دیگری است. گاهی نیت قتل وجود ندارد، اما شرایطی که دور از انتظار است، باعث وقوع آن می‌شود.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید