اکونومی نیوز / سیاسی

ظریف فردا به آمریکای لاتین می‌رود سفر به کوبا، بولیوی و ونزوئلا

کد خبر 56990 1399-08-12 12:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: محمدجواد ظریف از فردا عازم آمریکای لاتین برای شرکت در مراسم تحلیف رئیس‌جمهور بولیوی و سفر به کوبا و ونزوئلا خواهد بود.
ظریف فردا به آمریکای لاتین می‌رود سفر به کوبا، بولیوی و ونزوئلا

 سعید خطیب زاده صبح امروز (دوشنبه) در نشست خبری که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، اظهار کرد: همچنان موج هوطنان ما را درگیر کرده است و ما به احترام پروتکل ها جلسه نشست خبری را به صورت آنلاین برگزار کردیم. خطیب زاده گفت: فردا یوم الله ۱۳ آبان است که سالروز تبعید امام، کشتار دانش آموزان در سال ۵۷ و موضوع لانه جاسوسی و سفارت آمریکا است که انقلاب دوم نام گرفت. میزان خصومت آمریکا نشانه این است که هنوز واشنگتن بر سیاست های خود پافشاری می کند و تا سلطه گری وجو دارد، مقاومت و ایستادگی هم هست. وی در ادامه از سفر وزیر امور خارجه به آمریکای لاتین خبر داد و گفت: آقای ظریف از فردا عازم آمریکای لاتین برای شرکت در مراسم تحلیف رئیس جمهور بولیوی و سفر به کوبا و ونزوئلا خواهد بود. ادامه دارد...
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » وزیر | انقلاب |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


ونزوئلا روابط خود را با اسپانیا بازبینی می‌کند
رئیس جمهور ونزوئلا پس از بازدید وزیر خارجه اسپانیا از مناطق مرزی این کشور با کلمبیا، دستور بازبینی روابط با مادرید را اعلام کرد.

دولت روحانی با افزایش قیمت دلار فضا را برای شورش فراهم می‌کند؟
اظهارات محمود واعظی درباره افزایش عمدی قیمت دلار می‌تواند عواقبی بدتر از آبان ۹۸ نیز داشته باشد. واعظی با این دست سخنان با اعصاب و روان مردم بازی کرده است.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید