اکونومی نیوز / تکنولوژی

تی سی ال هم تلویزیون لوله شدنی عمومی و افقی تولید کرد

کد خبر 56985 1399-08-12 11:50
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
شرکت چینی تی سی ال هم به جمع شرکت‌هایی پیوست که موفق به تولید تلویزیون لوله شدنی شده‌اند. این تلویزیون در زمان لوله شدن ابعادی به اندازه یک تبلت بزرگ دارد.
تی سی ال هم تلویزیون لوله شدنی عمومی و افقی تولید کرد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تک رادار، تلویزیون OLED و لوله شدنی تی سی ال در جریان برگزاری کنفرانس دی تی سی ۲۰۲۰ در چین در معرض دید عموم قرار گرفته است.
تی سی ال برنامه‌ریزی برای تولید تلویزیون لوله شدنی را از چند سال قبل آغاز کرده و دو نمونه اولیه از این تلویزیون‌ها را تولید کرده که اولی به صورت عمودی و دومی به صورت افقی لوله می‌شود. تی سی ال تنها شرکت سازنده تلویزیون‌هایی است که به صورت عمودی هم لوله می‌شوند.
در مورد قیمت، زمان عرضه و مشخصات فنی این تلویزیون‌ها هنوز خبری منتشر نشده است و به نظر نمی‌رسد آنها در سال جاری میلادی به بازار عرضه شوند. ال جی هم در سال ۲۰۱۹ برای اولین بار تلویزیون لوله شدنی تولید کرد و قرار است در ابتدای زمستان این محصول را به بازار بفرستد.

کلمات کلیدی » بازار | چین |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / تکنولوژی


در فضای مجازی پر مخاطره ای تنفس می‌کنیم / الزام پلتفرمهای خارجی به اجرای قوانین کشور
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه در فضای مجازی پرمخاطره تنفس می کنیم، بر لزوم اعمال حاکمیت در پلتفرم‌های خارجی و الزام آنها به اجرای قوانین کشور، تاکید کرد.

چرا کاری می‌کنید که در رسانه‌ها مجلس را مسخره کنند؟ این چه بازی است که می‌خواهید گران شدن اینترنت را گردن دولت بیاندازید؟ ویدئو
نماینده تهران در مورد مصوبه جنجالی گران کردن اینترنت گفت: چگونه از شرکتهای خصوصی مالیات بیشتری می‌گیرید تا به یک شرکت خصوصی دیگر بدهید؟


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید