اکونومی نیوز / سیاسی

ترامپ تعریف میهن‌پرستی را تغییر داد!

کد خبر 56969 1399-08-12 11:13
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس‌جمهور آمریکا می‌گوید آن دسته از مردم تگزاس که برای کارزار انتخاباتی بایدن مزاحمت ایجاد کرده‌اند؛ میهن‌پرست واقعی هستند و اف بی آی نباید از این بابت، آنها را مورد بازخواست قرار دهد.
ترامپ تعریف میهن‌پرستی را تغییر داد!

به گزارش خبرگزاری مهر، حامیان تگزاسی دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا، روز جمعه برای اتوبوس حامل کارکنان ستاد انتخاباتی جو بایدن نامزد دموکرات انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰، مزاحمت ایجاد کرده بودند و اکنون، آن طور که «رویترز» نوشته، اف بی آی (پلیس فدرال آمریکا) می‌خواهد در این باره تحقیق کند.
پیشتر، ترامپ با بازنشر فیلمی از این حادثه، در پیامی توئیتری نوشته بود: تگزاس عاشقت هستم!
اکنون نیز وی با انتقاد از پلیس فدرال آمریکا، در پیام توئیتری دیگری، افرادی را که برای رقیب انتخاباتی‌اش مزاحمت ایجاد کرده بودند، «وطن پرست» خواند و نوشت: به نظر من، این میهن‌پرستان مرتکب هیچ اشتباهی نشده‌اند. اف ‌بی ‌آی و دستگاه قضایی باید درباره تروریست‌ها، هرج و مرج طلب‌ها و عوامل (گروه چپگرای) آنتیفا که شهرهای تحت کنترل دموکرات‌ها را آتش می‌زنند و به مردم ما آسیب می‌رسانند؛ تحقیق کنند.

به گزارش مهر، دموکرات‌ها گروه‌های راست افراطی را عامل هرج و مرج طلبی در حوزه‌های تحت کنترل خود معرفی می‌کنند حال آنکه جمهوریخواهان مدعی هستند که این یک فریب انتخاباتی است و برعکس، این احزاب چپ افراطی هستند که دست به آشوب می‌زنند و خرابکاری شان را به طرفداران ترامپ نسبت می‌دهند.
این درحالی است که انتظار می‌رود این اختلاف‌نظرها به روزهای پسا انتخاباتی آمریکا نیز کشیده شود و شاهد قدرت‌نمایی گروه‌های افراطی باشیم که دلخور از نتیجه رقابت ۲۰۲۰، خیابان‌های شهرهای مختلف ایالات متحده را به صحنه آشوب تبدیل می‌کنند.

کلمات کلیدی » آمریکا | دونالد ترامپ | مردم | پلیس |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


کاهش شدید کمک مالی انگلیس به کشورهای بحران زده عربی
دولت انگلیس با اتخاذ تصمیمی مبنی بر کاهش شدید کمک‌های مالی به مؤسسه‌های حقوق بشری در کشورهای بحران زده ای مانند یمن، سوریه و سودان جنوبی تعجب برخی را برانگیخت.

تشریح آخرین جزئیات انتخابات ۱۴۰۰ توسط رئیس ستاد انتخابات کشور
رئیس ستاد انتخابات کشور آخرین جزئیات فرآیند برگزاری انتخابات‌ سال آینده را تشریح کرد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید