اکونومی نیوز / سیاسی

آمادگی نیروهای مسلح برای امدادرسانی به آسیب دیدگان زلزله ترکیه

کد خبر 56954 1399-08-12 10:56
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
سرلشکر محمد باقری در پیامی به رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ترکیه بر آمادگی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران برای امداد رسانی به آسیب دیدگان زلزله ازمیر تاکید کرد.
آمادگی نیروهای مسلح برای امدادرسانی به آسیب دیدگان زلزله ترکیه

به گزارش خبرگزاری مهر، در پی وقوع زلزله در منطقه ازمیر ترکیه، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی خطاب به ارتشبد «یاشار گولر» رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری ترکیه، بر اعلام آمادگی نیروهای مسلح کشورمان برای هرگونه همراهی در امدادرسانی به آسیب دیدگان زلزله ازمیر تاکید کرد.
متن پیام به این شرح است:
برادر مکرم ژنرال ارتشبد یاشار کولر
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری ترکیه
سلام علیکم
وقوع زمین لرزه در منطقه ازمیر جمهوری ترکیه که منجر به جان باختن و مجروحیت تعدادی از مردمان شریف آن کشور شد، موجب تاسف و تالم گردید.
با اعلام آمادگی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران برای هرگونه همراهی در امدادرسانی به آسیب دیدگان زلزله ازمیر و عرض تسلیت و ابراز همدردی با جنابعالی، نیروهای مسلح، دولت و ملت کشور برادر و مسلمان ترکیه از درگاه خداوند متعال برای مجروحان شفای عاجل و برای درگذشتگان رحمت و مغفرت و برای خانواده‌های مصیبت دیده صبر و شکیبایی مسئلت می‌نمایم.
سرلشکر پاسدار محمد باقری
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران

کلمات کلیدی » ایران | ترکیه | مردم | زلزله |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


داوطلبان انتخابات به صورت غیر حضوری اقدام به نام نویسی کنند
معاون سیاسی وزیر کشور گفت: ثبت نام‌ها از ۲۰اسفند به صورت غیرحضوری و از طریق درگاه‌های موبایل و وب سایت و پیشخوان‌های دولت و همچنین به صورت حضوری شروع می‌شود.

نامه احمدی‌نژاد به آیت‌الله سیستانی
رئیس جمهور سابق کشورمان در نامه ای به آیت‌الله سیستانی نوشت: متأسفانه در طول تاریخ، مواضع رهبران دینی در برابر ظلم اشراف سیاسی و اقتصاد ی غالباً انفعال، توجیه‌گری، بهره‌برداری، مشارکت و یا سکوت همراه با تأیید بوده است.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید