اکونومی نیوز / بازار و تجارت

اعلام نرخ جدید برنج در بازار مظنه قیمت ماهی

کد خبر 56950 1399-08-12 10:50
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
بازرگانی نرخ جدید انواع برنج ایرانی و خارجی از سوی سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران اعلام شد.
اعلام نرخ جدید برنج در بازار  مظنه قیمت ماهی

، سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران در گزارش جدید خود، نرخ انواع برنج ایرانی و خارجی و همچنین انواع آبزیان را تعیین کرد. افزایش چشمگیر قیمت برنج  محصول برنج مانند هر محصول غذایی دیگری در ماه‌های اخیر دست خوش افزایش شدید قیمت شده است. در نرخنامه جدید سازمان میادین میوه وتره‌بار، قیمت هر کیلوگرم برنج طارم اصل ۳۲ هزار و ۵۰۰ تومان، هر کیلوگرم برنج هاشمی ۳۱ هزار و ۹۰۰ تومان و هر کیلوگرم برنج دمسیاه ۳۲ هزار و ۵۰۰ تومان نرخگذاری شده است. همچنین نرخ هر کیلوگرم برنج شیرودی ۲۷ هزار و ۵۰۰ تومان و هر کیلوگرم برنج دودی پرمحصول، ۲۹ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام شده است. در این بازار، در کیلوگرم برنج فجر با قیمت ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان و هر کیلوگرم برنج ندا به نرخ ۲۷ هزار تومان به فروش می‌رسد. مصرف کنندگان می توانند هر کیلوگرم برنج نیمدانه معطر را به قیمت ۱۸ هزار تومان و هر کیلوگرم برنج نیمدانه پرمحصول را ۱۵ هزار تومان خریداری کنند. قیمت برنج خارجی  بر اساس قیمت های اعلامی سازمان میادین میوه و تره‌بار،باید گفت؛ نرخ انواع برنج وارداتی نیز افزایش نسبی داشته است. هر کیلوگرم برنج وارداتی پاکستانی برای تنظیم بازار، ۱۹ هزار تومان و هر کیلوگرم برنج تنظیم بازاری هندی به قیمت ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان عرضه می‌شود. همچنین برنج تنظیم بازاری تایلندی نیز در میادین میوه و تره‌بار به قیمت هر کیلوگرم ۷ هزار و ۷۰۰ تومان در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داده شده است. عرضه برنج‌های جدید برای تنظیم بازار سازمان میادین میوه و تره‌بار، همچنین با هدف تنظیم بازار  چند نوع برنج جدید به بازار عرضه کرده است. برنج پاکستانی GTC و برنج سوکاندا GTC از انواع این محصولات جدید هستند که در میادین شهرداری تهران، به قیمت هر کیلوگرم ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان عرضه می‌شود. همچنین برنج شربتی GTC نیز به قیمت ۱۳ هزار تومان به فروش می‌رسد. در میادین میوه و تره بار، هر کیلوگرم برنج خارجی حداقل ۵ هزار تومان و حداکثر ۸ هزار تومان نرخ‌گذاری شده است. نرخ انواع ماهی در میادین میوه و تره‌بار انواع ماهی قیمت (تومان) سفید 77000 تا 87000 * سوف 69000 تا 79000 اردک ماهی 65000 کفال 72000 تا 82000 کیلکا 11000 قزل‌آلای پرورشی رنگین کمانی 42000 کپور پرورشی 36000 تا 38000 شیر 70000 حلوا 79000 تا 82000 سرخو 75000 تا 80000 سنگسر 55000 تا 69000 223224  
بازنشر از خبرآنلایـن

کلمات کلیدی » ایران | بازار | واردات | تهران |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / بازار و تجارت


تجارت خارجی ۶.۸ میلیارد دلاری کشور در بهمن
بازرگانی سخنگوی گمرک گفت: تجارت خارجی کشور در بهمن ماه به ۶ میلیارد و ۸۱۷ میلیون دلار رسید که سهم صادرات، سه میلیارد و ۱۳۵ میلیون دلار و سهم واردات سه میلیارد و ۶۸۲میلیون دلار بوده است.

قیمت انواع ماشین لباسشویی ‌در بازار
بازرگانی در میان محصولات پرطرفدار بازار می توان ماشین لباسشویی‌هایی با قیمتی بین ۶ میلیون و ۶۴۰ هزار تومان تا حداکثر ۱۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان خریداری کرد.

رفع ممنوعیت صادرات شیر خشک با اخذ عوارض
براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار ممنوعیت صادرات شیرخشک با اخذ ما به التفاوت 16 هزار تومانی به ازای هر کیلوگرم برداشته شد.

بدهی کره جنوبی به چه شکل به ایران پرداخت می شود؟
بازرگانی ایرنا به نقل از رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و کره جنوبی نوشت: تهران فهرست اقلام مورد نیاز از جمله دارو، مواد اولیه و تجهیزات کارخانجات را به سئول اعلام کرده است، که بر اساس آن، بخشی از بدهی این کشور به ایران پرداخت می‌شود.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید