اکونومی نیوز / بانک،بورس،بیمه

بورس همچنان عقب می‌رود افت ۱۵هزار واحدی نماگر بورس در ۱۰ دقیقه ابتدایی معاملات

کد خبر 56949 1399-08-12 10:48
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
بازار مالیباشگاه خبرنگاران جوان نوشت: بازار سرمایه همانند روز گذشته شاهد افزایش عرضه و در مقابل صف‌های فروش بود .
بورس همچنان عقب می‌رود افت ۱۵هزار واحدی نماگر بورس در ۱۰ دقیقه ابتدایی معاملات

 امروز دوشنبه (۱۲ آبان ماه) بازار سرمایه همانند روز گذشته شاهد افزایش عرضه ودر مقابل کاهش و افت قیمت ها بود . جدول عرضه و تقاضا در بورس جدول عرضه و تقاضا در فرابورس در گروه فلزات اساسی نماد فولاد در قیمت ۱۲۰۴ تومان قرار دارد. فملی با افت ۴ درصد مواجه است. ذوب با افت ۱ درصد در قیمت ۴۶۰ تومان داد و ستد می‌شود. در جریان معاملات پر عرضه گروه بانکی نماد وبملت با افت ۲ درصد مواجه و در قیمت ۴۶۰ تومان دنبال می‌شود. وبصادر با افت تقاضا در کف قیمت قرار گرفت. در گروه خودرویی‌ها نماد خودرو به گردونه معاملات باز می‌گردد. خساپا در قیمت ۲۳۹ تومان در محدوده صفر تابلو دنبال می‌شود. خگستر با از گذر از حجم بیش از ۴۴ میلیون سهم مجددا در کف قیمت روزانه با صف فروش مواجه شد. قطعه سازها همچنان با صفوف فروش مواجهند. در گروه محصولات شیمیایی نماد پترول در قیمت ۱۱۵۹ تومان قرار دارد. شگویا، فارس، شیران، اکثر نمادها با افزایش عرضه در محدوده منفی کامل دنبال می‌شوند. آریا در قیمت ۱۵۳۰۰ در حال داد و ستد است. افت ۱۵هزار واحدی نماگر بورس در ۱۰ دقیقه آغازین معاملات امروز شاخص کل بورس تهران در ساعت ۹:۱۰ در ارتفاع یک میلیون و ۲۶۴هزار واحد قرار گرفته است. خاهن، کحافظ و وپاسار بیش‌ترین تأثیر مثبت و نمادهای فارس، فولاد و فملی بیشترین اثر منفی را بر روند حرکت شاخص گذاشته‌اند. کچاد به مدار مثبت بازگشت و تا ۱۵۲۲ تومان پیشروی داشت. فلزات اساسی نیز امروز معاملات خود را پر عرضه آغاز کردند. فولاد٬ فملی٬ فاسمین٬ کویر٬ فباهنر٬ فلوله٬ کیمیا٬ فولاژ٬ وتوکا٬ فولای٬ فسرب٬ فرآور و فزرین فشار فروش را تجربه می‌کنند. فپنتا فنورد فباهنر با افزایش تقاضا همراه اند. فولاد٬ فملی٬ ذوب٬ فخوز و کاوه نیز متعادل و با گرایشی منفی معامله می‌شوند. سیتا مثبت شد. فراورده‌های نفتی نیز پر عرضه داد و ستد می‌شوند. شپنا٬ شبندر٬ شتران٬ شبریز٬ شپاس و شراز نمادهای منفی گروه اند. شرانل مثبت و متعادل گروه است. شبهرن٬ شنفت و شسپا نیز متعادل و با گرایشی منفی معامله می‌شوند. در ساعت ۹:۳۰ شاهد افزایش نسبی تقاضا در بازار بودیم. بانکی‌ها نیز معاملاتی نوسانی را تجربه می‌کنند. دی وکار سمایه نمادهای پر عرضه‌ی گروه اند. وبملت٬ ونوین٬ وپاسار٬ وپست و وسالت مثبت و متعادل معامله می‌شوند. وبصادر٬ وپارس و وسینا نیز معاملاتی متعادل با گرایشی منفی را تجربه می‌کنند. در گروه خودرویی‌ها نماد خپارس با گذر از حجم بیش از ۴۰ میلیون سهم در مدار مثبت قرار گرفت. در گروه محصولات شیمیایی نوری با رشد نزدیک به ۴ درصد قیمت همراه شد. در معدنی‌ها کچاد با رشد ۱ درصد در حال داد و ستد است. آریا با افزایش تقاضا به مدار مثبت رسید.دارا یکم با رشد ۱ درصد در قیمت ۱۹۲۹۰ تومان در حال داد و ستد است. 223224
بازنشر از خبرآنلایـن

کلمات کلیدی » بورس | نفت | بازار | بانک | تهران | خودرو | شاخص |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / بانک،بورس،بیمه


کاهش نرخ ارز در بازار
در صرافی‌های رسمی  هر دلار آمریکا به قیمت ۲۵ هزار و  186.3 تومان و هر یورو  نیز به نرخ ۳۰ هزار و447.7 تومان ارزش‌گذاری شده که نسبت به روز گذشته در همین ساعت، نرخ ها روند کاهشی طی کرده است. 

بورس ۵۷۰۰ واحد افت کرد
شاخص کل بورس تهران در آغاز معاملات امروز یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ با افت ۵۷۲۴ واحدی به یک میلیون و ۱۸۸ هزار و ۲۸۵ واحد رسید.

بیت کوین یا بورس، بهترین بازار برای سرمایه‌گذاری کدام است؟
بازار مالیایرنا به نقل از یک کارشناس بازار سرمایه با اشاره به وجود نوسان در معاملات رمز ارزها و بازار سهام، نوشت: در بازار جهان ی پیش‌بینی شده که رمز ارزها وارد یک فضای حباب‌گونه شده‌اند و مردم باید با احتیاط بیشتری برای سرمایه‌گذاری در این بازار اقدام کنند.

ریزش بورس بلافاصله پس از بازگشایی
بازار مالیبورس در ابتدای معاملات امروز ۲ هزار و ۴۵۰ واحد ریخت و در حال حاضر شاخص کل بر پله ۱ میلیون و ۱۹۱ هزار واحدی ایستاده است.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید