اکونومی نیوز / بانک،بورس،بیمه

علیرغم چشم‌انداز مثبت بازار سهام شاخص باز هم افت کرد

کد خبر 56945 1399-08-12 10:38
زمان تقریبی مطالعه 1دقیقه
شاخص بورس علیرغم چشم انداز مثبت بازار سهام، در ابتدای معاملات امروز دوشنبه ۱۲ آبان، با افت ۱۷ هزار و ۱۰ واحدی به یک میلیون و ۲۶۲ هزار و ۸۵۲ واحد رسید.
علیرغم چشم‌انداز مثبت بازار سهام شاخص باز هم افت کرد


در شروع معاملات امروز بازار سهام، شاخص کل با افت ۱۷ هزار و ۱۰ واحدی به یک میلیون و ۲۶۲ هزار و ۸۵۲ واحد رسید؛ این در حالی است که طبق پیش بینی فعالان بازار، چشم انداز بازار مثبت بوده و روند رو به بهبود است.
بر این اساس شاخص کل هم وزن نیز با افت ۱۳۵۴ واحدی، به ۳۷۳ هزار و ۵۸۴ واحد رسید.
تاکنون ۱۲۳ هزار و ۷۶۶ معامله انجام شده و نمادهای فارس، فولاد، شپنا، شتران، شبندر، اخابر و فملی بیشترین تأثیر منفی را بر شاخص داشتند.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » سهام | بازار | شاخص |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / بانک،بورس،بیمه


بورس ۱۱ هزار واحد رشد کرد
شاخص کل بورس در ابتدای معاملات امروز سه‌شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ با رشد ۱۱ هزار و ۶۴۰ واحدی به یک میلیون و ۲۱۱ هزار و ۵۲۸ واحد رسید.

آغاز تغییرات مدیریتی در سازمان بورس
رئیس سازمان بورس، معاون سابق نظارت بر بورس‌ها و ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار را به سمت معاونت نظارت بر نهادهای مالی منصوب کرد.

2.5 سال گذشته کشور سخت‌ترین شرایط را از نظر فشارهای اقتصادی و سیاسی داشت
رییس کل بانک مرکزی تامین ارز کالاهای اساسی،‌ دارو و نهاده های دامی، مواد اولیه واحدهای تولیدی و جلوگیری از وقوع ابرتورم و آنچه فروپاشی اقتصاد ی گفته می شود را از مهمترین دستاوردهای بانک مرکزی در دو و نیم سال گذشته دانست.

قانون جدید چک امکان اجرا ندارد
رئیس اتاق بازرگانی ایران با اشاره به ابهامات بخش خصوصی گفت: تا زمانی که برخی زیرساخت‌های لازم فراهم نباشد، اجرای قوانین جدید، خود به معضلاتی تازه در اقتصاد بدل خواهند شد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید