اکونومی نیوز / سیاسی

یورش نظامیان صهیونیست به «نابلس»/ تخریب خانه اسیر «خلیل دویکات»

کد خبر 56936 1399-08-12 10:16
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
نظامیان رژیم صهیونیستی امروز دوشنبه ضمن یورش به شهر «نابلس» واقع در کرانه باختری خانه اسیر «خلیل دویکات» را به طور کامل تخریب کردند.
یورش نظامیان صهیونیست به «نابلس»/ تخریب خانه اسیر «خلیل دویکات»

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از العهد، نظامیان رژیم صهیونیستی بامداد امروز در اقدامی خصمانه به شهر نابلس واقع در کرانه باختری یورش بردند.
بر اساس این گزارش، صهیونیست‌ها پس از یورش به نابلس خانه «خلیل دویکات» اسیر فلسطینی در روستای «روجیب» را مورد حمله قرار دادند.
شاهدان عینی اعلام کردند که بولدوزرهای متعلق به رژیم صهیونیستی خانه این اسیر فلسطینی را به طور کامل تخریب کردند.
اسیر «خلیل عبد الخالق دویکات» از اهالی روستای روجیب در شرق نابلس است و در حال حاضر ۴۶ سال سن دارد. او حدود دو ماه پیش در یک عملیات شهادت طلبانه یک خاخام صهیونیست را در نزدیکی تل آویو به هلاکت رساند.
از زمان آغاز اعتصاب غذای اسیر «ماهر الاخرس»، نظامیان رژیم صهیونیستی فشارها علیه اسرای فلسطینی و خانواده‌های آنها را تشدید کرده اند. صهیونیست‌ها طی ۳ ماه گذشته خانه‌های بسیاری از اسرای فلسطینی در اراضی اشغالی را تخریب کرده اند.

مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


رده های بسیج و موزه های دفاع مقدس از برخی پرداخت‌ها، معاف هستند
نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن تصویب کردند که رده های بسیج و موزه های دفاع مقدس از پرداخت حق انشعاب آب و فاضلاب، برق، گاز و عوارض شهرداری معاف هستند.

توافق هند و پاکستان برای توقف درگیری در مرز کشمیر
پاکستان و هند در بیانیه‌ای مشترک اعلام کردند، دو طرف تیراندازی در مرز مورد مناقشه کشمیر را متوقف کرده‌اند.

پیشنهاد فارن افرز برای موفقیت در مذاکرات برجامی
نشریه فارن افرز در مقاله‌ای ضمن تأکید بر زیان‌بخش بودن حضور عربستان، امارات و رژیم صهیونیستی در مذاکرات احتمالی برجام، به دولت بایدن توصیه کرد تا نیروهای خود را از خلیج‌فارس خارج سازد.

مکان های مهم عربستان را با ۱۵ هواپیمای بدون سرنشین هدف قرار دادیم
سخنگوی نیروهای مسلح یمن امروز با تشریح جزئیات عملیات شب گذشته در خاک عربستان اعلام کرد که مکان های حساس این کشور با ۱۵ هواپیمای بدون سرنشین هدف قرار گرفت.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید