اکونومی نیوز / تکنولوژی

فیس بوک به متحدان قانون شکن ترامپ سخت نمی‌گیرد

کد خبر 56903 1399-08-12 09:30
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
فیس‌بوک بارها از سوی برخی ناظران و کاربران خود به عدم سختگیری در قبال قانون‌شکنی حامیان ترامپ متهم شده و یک گزارش جدید این امر را تأیید می‌کند.
فیس بوک به متحدان قانون شکن ترامپ سخت نمی‌گیرد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، نتایج یک بررسی جدید که توسط واشنگتن پست منتشر شده نشان می‌دهد فیس‌بوک حامیان ترامپ را در این شبکه اجتماعی که مطالبی ناقض قوانین فیس‌بوک منتشر می‌کنند، کمتر مجازات می‌کند و در بسیاری از موارد چشمان خود را بر روی تخلفات آنها می‌بندد.
حامیان ترامپ به علت انتشار اخبار جعلی و اطلاعات دروغ بر علیه بایدن و دموکرات‌ها با هدف فریب افکار عمومی در شبکه‌های اجتماعی شهرت دارند. در شرایطی که تخلفات این افراد بارها به فیس‌بوک گزارش داده می‌شود، اما این شبکه اجتماعی توجه چندانی به این گزارش‌ها هم ندارد.
همچنین فیس‌بوک برای کاهش یا ممنوعیت بازنشر اخبار جعلی و دروغین حامیان ترامپ نیز فعالیت چندانی نمی‌کند. این مشکل در شبکه اجتماعی اینستاگرام نیز به شکلی مشابه وجود دارد.
یکی از گروه‌های حامی ترامپ در فیس‌بوک که به طور مکرر اخبار جعلی به نفع وی منتشر می‌کند، گروه پی ای سی یا America First Action نام دارد. با این حال هیچ برخورد جدی با این گروه به عمل نیامده است. فیس‌بوک هنوز در مورد این گزارش واکنش رسمی نشان نداده است.

کلمات کلیدی » طلا | دونالد ترامپ |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / تکنولوژی


تقدیر نایب رئیس مجلس از اقدامات همراه اول در مناطق زلزله‌زده سی‌سخت
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و چند تن از نمایندگان مردم تهران در بهارستان از اقدامات حمایتی همراه اول در مناطق زلزله‌زده استان کهگیلویه و بویراحمد تقدیر و تشکر کردند.

اعزام تیم یاری‌رسان و توزیع بسته‌های حمایتی همراه اول در مناطق زلزله‌زده سی‌سخت
همراه اول در راستای مسؤولیت اجتماعی خود، با اهدای هزاران بسته مواد غذایی از زلزله‌زدگان استان کهگیلویه و بویراحمد حمایت کرد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید