اکونومی نیوز / تکنولوژی

نقص فنی در سرویس کلود اپل و نارضایتی کاربران

کد خبر 56902 1399-08-12 09:29
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
از دسترس خارج شدن خدمات آی کلود شرکت اپل باعث شد تا بسیاری از کاربران از دسترسی به داده‌ها و به خصوص عکس‌ها و نسخه‌های پشتیبان اطلاعات خود محروم شوند.
نقص فنی در سرویس کلود اپل و نارضایتی کاربران

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، نقص فنی آی کلود باعث شد تا کاربران آن در سراسر جهان نتوانند داده‌های خود بر روی محصولات مختلف شرکت اپل را همگام سازی کنند.
این مساله موجب خشم کاربران اپل شد و آنها با حضور در شبکه‌های اجتماعی مختلف نسبت به این موضوع اعتراض کردند. از جمله سرویس‌های اپل که به همین علت دچار مشکل شد، می‌توان به تقویم، بخش پشتیبان گیری، بخش جستجو یا فاید مای، عکس‌ها و غیره اشاره کرد.
اپل با صدور اطلاعیه‌ای این مشکل را محدود به برخی کاربران اپل دانست. بر اساس اعلام این شرکت مشکل یادشده از ساعت ۹ صبح دیروز به وقت محلی شرق آمریکا آغاز شد و در نهایت در ساعت یک بعد از ظهر به پایان رسید.
این شرکت در مورد علت وقوع این مشکل توضیحی ارائه نکرده است. در عین حال سایر خدمات اپل مانند موسیقی، فیس تایم و سیری با نقص خاصی مواجه نشده اند. خدمات آی کلود چند هفته قبل هم با نقص فنی مواجه شده بودند.

کلمات کلیدی » آمریکا | طلا |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / تکنولوژی


ادعای نقض حریم خصوصی، ۹۲ میلیون دلار خسارت به تیک‌تاک زد
حدود ۲۰ شکایت علیه تیک تاک در آمریکا تنظیم شده بود که شامل شکایت‌های تنظیم شده در دادگاه های فدرال در کالیفرنیا و ایلینویز بودند که همگی آنها در دادگاه شیکاگو تجمیع شدند.

محتوای برخی توییت‌ها پولی می‌شود
بلومبرگ پیش از این گزارش کرده بود که توییتر در حال بررسی قابلیت‌های اشتراک کاربران است و جک دورسی، مدیرعامل توییتر درباره ایده پرداخت پول برای دسترسی به محتوای یک کاربر توسط کاربر دیگر صحبت کرده بود.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید