اکونومی نیوز / سیاسی

توافقنامه گازی میان اردن و رژیم صهیونیستی لغو شود

کد خبر 56871 1399-08-12 08:55
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
اعضای هیأت نهاد ملی مبارزه با توافقنامه گازی اردن و رژیم صهیونیستی، خواهان لغو این توافقنامه شدند.
توافقنامه گازی میان اردن و رژیم صهیونیستی لغو شود

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از القدس، یک هیأت از سوی نهاد ملی مبارزه با توافقنامه گازی اردن_ رژیم صهیونیستی با «بشیر الخصاونه» نخست وزیر اردن دیدار کرد.
اعضای این هیأت در جریان این دیدار، اعلام کردند که توافقنامه گازی میان اردن و رژیم صهیونیستی باید ملغی اعلام شود.
این هیأت، از دولت اردن و شخص نخست وزیر خواست تا به صورت جدی و واقعی برای لغو این توافقنامه در شرایط حساس کنونی و قبل از آنکه دیر شود، اقدام کند.
اعضای نهاد ملی مبارزه با توافقنامه گازی با رژیم صهیونیستی اعلام کردند که در جریان این توافقنامه، مبالغ هنگفتی از منابع ملی به باد رفته که می‌شد این مبالغ را برای تقویت اقتصاد داخلی صرف کرد.
آنها بیان کردند که اموال مالیات دهندگان اردنی طی ۱۵ سال آتی به صورت مستقیم و غیر مستقیم باعث تقویت اقدامات تروریستی رژیم صهیونیستی و پروژه‌های این رژیم می‌شود.
اعضای این نهاد ادامه دادند که امنیت انرژی اردن بر اساس این توافقنامه در اختیار رژیم صهیونیستی قرار گرفته است و این رژیم می‌تواند از اردن باج خواهی کند.

کلمات کلیدی » وزیر |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


دولت جدید آمریکا برای احیای داعش تلاش می‌کند
یک تحلیلگر لبنانی با اشاره به تحرکات اخیر ایالات متحده آمریکا در سوریه و عراق، تأکید کرد: دولتِ جدید آمریکا برای احیای داعش در منطقه تلاش می کند.

واکنش مادورو به تحریم مقامات ونزوئلا توسط اروپا
در پی اقدام اخیر اتحادیه اروپا در افزودن نام ۱۹ مقام ونزوئلا به لیست تحریم‌ها، رئیس‌جمهور این کشور هشدار داد تا زمانیکه این اتحادیه سیاست‌های تحریمی خود را کنار نگذارد، «کاراکاس» با اروپا وارد مذاکره نخواهد شد.

گوترش بار دیگر نامزد دبیرکلی سازمان ملل شد
نخست وزیر پرتغال رسما "آنتونیو گوترش"، را برای دور دوم به عنوان نامزد عهده داری دبیرکلی سازمان ملل معرفی کرد.

صیانت از آسمان امن ایران موجب آسودگی خاطر مردم می‌شود
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: کارکنان نیروی پدافند هوایی ارتش با خدمت شبانه روزی در صیانت از آسمان ایران،رضایت کامل خداوند متعال و آسودگی خاطر هموطنان عزیزمان را موجب خواهند شد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید