اکونومی نیوز / اجتماعی

قاتل: از برادرزنم طلبکار بودم؛ درگیر شدیم و به او چاقو زدم

کد خبر 56865 1399-08-12 08:51
زمان تقریبی مطالعه 1دقیقه
حوادث روزنامه جوان نوشت: پاییز سال‌۹۷، مأموران پلیس پایتخت از کشف جسد مرد جوانی در یک کانکس کارگری در جنوب شهر باخبر و راهی محل شدند. اولین بررسی‌های نشان می‌داد جسد متعلق به کارگری به نام یعقوب است که چند ماه قبل از شیراز به تهران آمده و به عنوان نگهبان در یک کانکس مشغول کار شده بود.
قاتل: از برادرزنم طلبکار بودم؛ درگیر شدیم و به او چاقو زدم

جسد در حالیکه ضربات متعدد چاقو روی آن نمایان بود به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در این زمینه آغاز شد و مأموران موفق شدند متهم را که مردی به نام عزیز بود، شناسایی و بازداشت کنند. عزیز توضیح داد: مقتول برادر زنم بود و از مدتی قبل به خاطر پولی که به او داده بودم، اختلاف پیدا کردیم. وقتی موعد پرداخت پول رسید او مدام امروز و فردا کرد تا اینکه سر این موضوع دعوایمان شد و من هم دست به چاقو شدم و او را به قتل رساندم.
بازنشر از خبرآنلایـن

کلمات کلیدی » پول |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


تیراندازی پلیس گناوه به راننده خودرو شوتی صحت ندارد
فرمانده انتظامی گناوه گفت: تصویر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر تیراندازی مأمور پلیس این شهرستان به راننده خودروی شوتی صحت ندارد و مأموران این فرماندهی هیچ تیراندازی در این ارتباط نداشته‌اند.

لایحه فعلی حفظ صیانت از زنان، مشابه لایحه تامین امنیت زنان است
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: بخش اعظمی از لایحه «تامین امنیت زنان در برابر خشونت» در لایحه ارسالی به مجلس آمده و بیشتر این لایحه شامل همان لایحه پیشین است.

خواب عصرگاهی سطح هوشیاری و حافظه فرد را افزایش می‌دهد
خوابیدن به وقت بعدازظهر، چرت کوتاه و چرت بلند، فوایدی مثل بهبود حافظه و یادگیری و بالا رفتن سطح هوشیاری و تمرکز فرد دارد. چرت عصرگاهی به افرادی که شب‌ها نمی‌توانند خوب بخوابند توصیه نمی‌شود.

کشورهای غربی سهمی در حوزه مبارزه با مواد مخدر پرداخت نکرده‌اند
وزیر امور خارجه گفت: متاسفانه کشورهای غربی هنوز هیچ سهمی در حوزه مبارزه با مواد مخدر پرداخت نکرده اند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید