اکونومی نیوز / اجتماعی

زن در دادگاه: طلاق می خواهم چون شوهرم قبض آب و برق را نمی پردازد؛ وای فای همسایه ها را هم می دزدد

کد خبر 56854 1399-08-12 08:22
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
حوادث باشگاه خبرنگاران نوشت: پرداخت نکردن حق اشتراک Wi-Fi، یکی از دلایل اصلی طلاق زوج مصری شد که فقط 8ماه از ازدواج شان می گذشت.
زن در دادگاه: طلاق می خواهم چون شوهرم قبض آب و برق را نمی پردازد؛ وای فای همسایه ها را هم می دزدد

زن جوان با ارائه دلایل خود در دادگاه نظر قاضی را جلب کرده و رای را به نفع خود تغییر داد. این زن در دادگاه اعلام کرد که همسرش می‌خواهد رمز عبور وای فای همسایگان را بدزدد و از پرداخت قبض آب و برق طفره برود. زن در ادامه شکایت خود گفت: "من به دلیل زیاد شدن بیش از حد قبض‌های ماهیانه برق، آب و اینترنت بیش از یک بار با شوهرم صحبت کردم. با این حال، او به من توهین کرد و گفت: بعد از اعتراض صاحب خانه برای پرداخت نکردن قبض‌ها، ما از این خانه به خانه‌ای دیگر نقل مکان می‌کنیم. اما چند روزی بعد صاحب خانه خواست با او صحبت کند که او فرار کرد و به صحبت‌های او گوش نداد. " او ادامه داد: شوهر من شباهت زیادی به پدرش دارد که قبلاً عمداً قبوض بدهی خود را طی سال‌ها پرداخت نمی‌کرد و سپس اقامت خود را به خانه دیگری منتقل می‌کرد. اطلاع از این موضوع باعث شد تا پس از یک نزاع بزرگ با همسرم، خانه را ترک کنم و به آپارتمان پدرم بروم، و درخواست طلاق بدهم.
بازنشر از خبرآنلایـن

کلمات کلیدی » طلا |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


آزمون‌های حضوری المپیاد علمی دانش‌آموزی سال ۱۴۰۰ برگزار می‌شود
برگزاری مرحله اول آزمون‌های‌ المپیادهای علمی دانش‌آموزی سال ۱۴۰۰ بعد از مدتی انتظار از سوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا تعیین تکلیف شد.

پرداخت وام بلاعوض۳۰ میلیونی به ایثارگران زلزله‌ زده سی سخت/۱۹ هزار زمین برای ساخت مسکن
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: هفته گذشته سفری به مناطق زلزله زده سی سخت داشتیم و در این سفر ارائه وام ۳۰ میلیون تومانی بلاعوض به ایثارگران زلزله زده منطقه سی سخت مصوب شد.

استخدام ۲ هزار خانواده ایثارگر در شهرداری‌های کشور
رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از تخصیص استخدام ۲ هزار فرزند شهید و فرزند جانباز بالای ۷۰ درصد در شهرداری‌های سراسر کشور خبر داد.

بارش‌های ‌پراکنده در استان‌های کشور ورود سامانه بارشی جدید از ‌پنجشنبه
مدیرکل ‌پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به بارش‌های ‌پراکنده در استان‌های مختلف کشور، از ورود سامانه بارشی جدید به کشور طی روز پنجشنبه (۱۴ اسفند) خبر داد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید