اکونومی نیوز / انرژی

واردات نفت خام کره‌ جنوبی در ماه اکتبر کاهش یافت

کد خبر 56842 1399-08-12 01:39
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
داده‌های اولیه نشان داد که واردات نفت خام کره‌ جنوبی در ماه اکتبر نسبت به مدت مشابه پارسال ۱.۷ درصد کاهش یافته است.
واردات نفت خام کره‌ جنوبی در ماه اکتبر کاهش یافت


و به نقل از وزارت نفت، داده های اولیه وزارت تجارت، صنعت و انرژی کره جنوبی روز یکشنبه (۱۱ آبان ماه) نشان داد که واردات این کشور در ماه اکتبر نسبت به مدت مشابه پارسال ۱.۷ درصد کاهش یافت و به ۸۱ میلیون بشکه رسید. داده های نهایی مربوطه در اواخر این ماه و توسط شرکت دولتی نفت کره (KNOC) منتشر خواهد شد. داده های اولیه شرکت ملی نفت کره نشان داد که مجموع واردات نفت خام کره جنوبی در ماه سپتامبر نسبت به مدت مشابه پارسال ۰.۶ درصد افزایش یافته و به ۷۹ میلیون و ۸۰۰ هزار بشکه رسیده است.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » نفت | واردات | دولت | وزارت |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / انرژی


هشدار به استخراج کنندگان رمز ارز در منازل!
سخنگوی صنعت برق از تعیین جریمه سنگین برای استخراج کنندگان رمز ارز در منازل مسکونی علاوه بر ضبط این دستگاه‌ها و تحویل به مراجع قضایی خبرداد.

«اختصاص سهمیه بنزین به خانوارهای فاقد خودرو» نیازمند اصلاح است
رئیس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی ایران طرح «اختصاص سهمیه بنزین به خانوارهای فاقد خودرو» را نیازمند اصلاح و گفت: منابع لازم و مصارف برای اجرای این طرح باید تأمین شود که هنوز منابعی ندارد.

خبری از سهمیه بنزین نوروزی نیست
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: درباره تخصیص سهمیه بنزین نوروزی مازاد بر سهمیه ماهانه، هیچ تصمیمی ازسوی هیات دولت به وزارت نفت ابلاغ نشده است.

درآمدهای نفتی کشور در حال افزایش است
وزیر اقتصاد با بیان اینکه منابع حاصل از فروش نفت به کشور در حال افزایش است، گفت: شورای عالی بورس، آمادگی کامل دارد تا به بنگاه‌های اقتصاد ی برای سرعت بخشیدن به تامین مالی از بورس کمک کند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید