اکونومی نیوز / سیاسی

تلاش آمریکا برای دستیابی به اموال بانک مرکزی ایران در بورس آلمان

کد خبر 56836 1399-08-12 00:18
زمان تقریبی مطالعه 1دقیقه
اقتصاد سیاسیمیزان نوشت: خبرگزاری رویترز مدعی شده است که آمریکا بدنبال دستیابی به اموال بانک مرکزی ایران در بورس آلمان است.
تلاش آمریکا برای دستیابی به اموال بانک مرکزی ایران در بورس آلمان

طبق گزارش خبرگزاری رویترز، روز پنجشنبه اپراتور بازار سهام آلمان طی بیانیه‌ای اعلام کرد افرادی که مدعی‌اند قربانی تروریسم ایران هستند طبق شکایتی که در دادگاه نیویورک تنظیم کرده‌اند به دنبال دستیابی به اموال بانک مرکزی ایران در شرکت «کلیراستریم» از زیر مجموعه‌های بورس آلمان هستند. براساس این بیانیه، شکواییه فوق علیه شرکت کلیراستریم به همراه ایران، بانک مرکزی این کشور و چند موسسه دیگر است که شرکت کلیراستریم نیز در مقابل ادعاهای مطرح شده پیرامون این موضوع را بی‌اساس دانسته و گام‌هایی را درجهت شکست آن اتخاذ می‌کند. ۲۲۳۲۲۵۱۷
بازنشر از خبرآنلایـن

کلمات کلیدی » بورس | سهام | ایران | بازار | بانک | بانک مرکزی |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


اتحادیه اروپا از خصومت و کارشکنی در قبال انگلیس دست بردارد
مذاکره‌کننده ارشد بریتانیا با بروکسل گفت که اتحادیه اروپا باید دست از خصومت بردارد و مناسبات دوستانه‌اش با انگلیس به عنوان همتای مقتدر خود را بهبود بخشد.

پیکر خلبان شهید بیک محمدی تشییع شد
پیکر پاک سرلشکر خلبان «بیرجند بیک محمدی» شهید تازه تفحص شده نیروی هوایی ارتش که در اواخر دفاع مقدس بر اثر اصابت پدافند دشمن به هواپیمای خود به شهادت رسیده بود، صبح دوشنبه در ستاد فرماندهی نیروی هوایی تشییع شد.  


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید