اکونومی نیوز / سیاسی

آخرین نظر سنجی وال استریت جورنال: برتری بایدن بر ترامپ بین لاتین‌تبارهای آمریکا در آستانه انتخابات

کد خبر 56824 1399-08-11 22:31
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
نظرسنجی‌های جدید رسانه‌های مطرح آمریکا از برتری «جو بایدن» نامزد دموکرات انتخابات 2020 بر «دونالد ترامپ» رئیس جمهور کنونی این کشور در آستانه انتخابات حکایت دارد.
آخرین نظر سنجی وال استریت جورنال: برتری بایدن بر ترامپ بین لاتین‌تبارهای آمریکا در آستانه انتخابات


جدیدترین نظرسنجی ها در آمریکا از برتری «جو بایدن» نامزد دموکرات ها در انتخابات ۲۰۲۰ بر«دونالد ترامپ» رئیس جمهور کنونی این کشور بین لاتین تبارها حکایت دارد.
به نوشته وبگاه شبکه خبری «ای بی سی نیوز» نظرسنجی مشترک این شبکه با روزنامه «وال ستریت جورنال» و شبکه «تله موندو» دو روز قبل از انتخابات ریاست جمهوری این کشور از برتری جو بایدن حکایت دارد.
در این نظرسنجی بایدن توانست حمایت ۶۲ درصد لاتین تبارها را کسب کند در حالیکه ترامپ تنها توانست حمایت ۲۹ درصدی لاتین تبارها را کسب کند.در این نظرسنجی ۵۹ درصد از اقدامات ترامپ در زمان تصدی در کاخ سفید ناراضی بودند.۵۷ درصد لاتین تبارها همچنین از اقدامات ترامپ برای مهار کرونا در آمریکا نیز ابراز ناراضی کردند.
نظرسنجی روزنامه «یواس ای تودی» که یک هفته پس از آخرین مناظره انتخاباتی ترامپ و بایدن انجام شده نیز از مقبولیت ۵۲ درصدی بایدن در مقابل ۴۴ درصدی ترامپ خبر می دهد. ترامپ طی روزهای گذشته تجمع های انتخاباتی متعددی را برگزار کرده که همین موضوع سبب سفرهای زیادی در شهرهای اطراف برگزاری تجمع های انتخاباتی وی شده است.
اگرچه اغلب تجمع های انتخاباتی ترامپ در فضای آزاد برگزار می شود، اما افرادی که در آن حضور پیدا می کنند اکثرا در نزدیکی هم قرار گرفته و بسیاری از آنها از ماسک استفاده نمی کنند. ترامپ نیز خود موضوع استفاده از ماسک را سیاسی کرده و خبرنگاران و بایدن را که از ماسک استفاده می کنند مورد تمسخر قرار می دهد.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » کرونا | آمریکا | دونالد ترامپ | ماسک | انتخابات |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


روحانی درگذشت سید مرتضی طباطبایی را تسلیت گفت
رئیس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت مهندس سید مرتضی طباطبایی برای ایشان علو درجات و همجواری با جد بزرگوارش و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسالت کرد.

حمله وحشیانه نیروهای آل خلیفه به زندان «جو» بحرین/ جاری شدن خون از سر و صورت زندانیان
پس از حمله نیروهای امنیتی رژیم آل خلیفه به زندانیان در زندان جو و ضرب و جرح زندانیان، دهها زندانی مجروح شدند و از سر و صورت آنها خون می چکید.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید