اکونومی نیوز / بانک،بورس،بیمه

بستن دست ِقرمز بازها در بورس

کد خبر 56821 1399-08-11 21:38
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
معاملات در هفته اول آبان در حالی پایان یافت که شاخص کل نزدیک به ۹ درصد دیگر افت کرد و نماگر بورس تهران تمام هفته گذشته را قرمزپوش بود.

معاملات بازار سرمایه روز گذشته شکل متعادل تری به خود گرفت و پس از مدت ها بازار سهام توانست روی خوش را به معامله گران نشان دهد. این در حالی است که پس از مرداد ماه تا کنون و تحت تاثیر برخی اتفاقات و تصمیمات نادرست گوناگونی که پیش تر به آن اشاره شده بود، التهاب فروش بیش از ۹۰ درصد نمادها را در بر می گرفت و معامله گران با بی اعتمادی کامل سعی در خروج پول از بازار را داشتند. به علاوه وعده های حمایتی که مکرر توسط مسئولان بورس کشور اعلام می شد، آنچنان که باید و شاید جامه عمل نمی پوشید و همین امر عاملی است تا روند بازار سهام همچنان وضعیت نزولی را پشت سر بگذارد. در ادامه بسیاری از سهامداران که به تبع تبلیغات گسترده از سوی دولتی ها و به امید کسب سود، سرمایه های خود را روانه بورس کردند و متحمل ضررهای سنگین شدند، تاب نیاورند و با تجمع اعتراضی مقابل مجلس خواستار ورود نمایندگان و قوه قضائیه برای برخورد با متخلفان شدند.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » بورس | سهام | بازار | مجلس | دولت | پول |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / بانک،بورس،بیمه


تکلیف دامنه نوسان مشخص شد برخورد شاخص به سد سخت مقاومتی
بازار مالیامروز تالار شیشه‌ای در چهارمین روز کاری هفته ، شاهد روند نزولی شاخص‌های منتخب بود.

پست اینستاگرامی همتی درباره سخنان امروز مقام معظم رهبری
رییس کل بانک مرکزی درخصوص دیدار امروز رهبر معظم انقلاب با اعضای شورای عالی هماهنگی اقتصاد ی در اینستاگرامش توضیح داد.

قیمت سکه، طلا و ارز ۹۹.۰۹.۰۴
بازار مالیروند نرخ ارز از ابتدای امروز تاکنون در بازار ها ریزشی بوده است به طوری که از ظهر امروز تاکنون هر عدد دلار آمریکا با کاهش ۱۰۰ تومانی به قیمت ۲۵ هزار و ۵۰ تومان در صرافی های بانکی معامله می شود.

کدام سهام ها امروز بیشترین و کمترین رشد را تجربه کردند؟
بازار مالیتسنیم نوشت: امروز سهامداران شرکت‌های سیمان شرق، حفاری شمال و قند اصفهان در بورس و معامله‌گران شرکت‌های کشت و دام قیام اصفهان، کشاورزی و دامپروری بینالود و کشت و صنعت دشت خرمدره در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید