صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

ترامپ: بایدن دیوانه شاید سال‌ها آمریکا را تعطیل کند

کد خبر 56812 1399-08-11 21:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس‌جمهوری آمریکا اعلام کرد، جو بایدن چه بسا به دلیل کرونا برای سال‌ها آمریکا را تعطیل کند اما این هرگز رخ نخواهد داد.
ترامپ: بایدن دیوانه شاید سال‌ها آمریکا را تعطیل کند


، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در توییتر نوشت: بایدن نامزد دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری می خواهد کشور ما را ببندد و تعطیل کند شاید بایدن بخواهد این کار را برای سال های دیگر انجام دهد، او دیوانه است.
رئیس جمهوری آمریکا ادامه داد: این تعطیلی هرگز رخ نخواهد بود ما تلاش می کنیم عظمت آمریکا را بازگردانیم.
ترامپ همچنین در کمپین انتخاباتی خود از طرفدارانش خواست برای ممانعت از تقلب در نتایج رای گیری نهایت احتیاط را به خرج دهند.
قرار است ترامپ پنج تجمع طی امروز و هفت تجمعات انتخاباتی در آخرین روز تبلیغات انتخاباتی اش یعنی روز دوشنبه داشته باشد.
ترامپ به طرفدارانش در پنسیلوانیا تصریح کرد: این ایالت رویای آمریکا را نجات خواهد داد و من مطمئنم در انتخابات پیروز می شوم و سه روز دیگر موج سرخ بزرگ خواهد آمد.
ترامپ از ساکنان پنسیلوانیا خواست در این ایالت بیش از ایالت های دیگر در جریان انداختن رای خود نهایت دقت و هوشیاری را به خرج دهند . او هشدار داد، تصمیم و آینده شما در بوته آزمایش قرار دارد.
رئیس جمهوری آمریکا ادامه داد: انتخابات ۲۰۱۶ اتفاقی غیرقابل باور بود مثل یک زلزله اما درباره انتخابات ۲۰۲۰، آنچه انجام می دهیم بسیار مهم است این انتخابات احتمالا مهمترین انتخابات در تاریخ کشور ما باشد.
ترامپ بار دیگر تصمیم دادگاه عالی را که برخی ایالت ها از جمله پنسیلوانیا، ویسکانسن و کارولینای شمالی را از شروع شمارش آرای پستی یک روز قبل از رای گیری سراسری منع کرده، محکوم کرد.
رئیس جمهوری آمریکا هشدار داد این تصمیم وحشتناک راه را برای تقلب در نتایج انتخابات در سطح گسترده باز می کند و اگر پیروز انتخابات تا شب رای گیری مشخص نشود وضعیتی از آشوب سراسر کشور را در برخواهد گرفت و اتفاقات بسیار بدی رخ خواهند داد.
اما بایدن قصد دارد به ریاست جمهوری ترامپ در روز سه شنبه خاتمه دهد. او می گوید ترامپ در مقابله با کووید_۱۹ شکست خورد، آمریکایی ها باید با هم به کار این رئیس جمهوری پایان دهند.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی »

پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید