اکونومی نیوز / کشاورزی

قیمت خرید تضمینی زعفران اعلام شد

کد خبر 56807 1399-08-11 20:37
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: قیمت خرید تضمینی زعفران نگین ۱۳ میلیون تومان و پوشال مرغوب ۱۱ میلیون تومان است.


و  به نقل از شبکه خبر، معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: امسال با توجه به شیوع ویروس ، قیمت زعفران کاهش شدیدی داشت و بنا به دستوری که داده شد قیمت خرید تضمینی زعفران نگین ۱۳ میلیون تومان و پوشال مرغوب ۱۱ میلیون تومان است. محمدعلی طهماسبی در خصوص ۶۰ تُن زعفران که از پارسال در انبارهای تعاون روستایی نگهداری می شود، گفت: این زعفران ها برای صادرات برنامه ریزی شده است و حتی یک گرم آن وارد بازار نخواهد شد. وی ابراز امیدواری کرد: امسال مشکلی در پرداخت مبلغ زعفران کاران نخواهیم داشت ضمن اینکه در سال جاری ۹۰ هزار هکتار از مزارع استان خراسان رضوی زیرکشت زعفران رفته است.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » بازار | صادرات | ویروس | وزیر | تومان |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / کشاورزی


توزیع مرغ گرم در بازار با قیمت ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان
معاون وزارت جهاد کشاورزی گفت: شرکت پشتیبانی امور دام کشور از چند روز گذشته روزانه نزدیک به ۳۰۰ تن مرغ گرم را با قیمت کیلویی ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان در بازار عرضه می‌کند که پایین‌تر از قیمت مصوب است.

مقایسه انواع سمپاش های دستی و شارژی
صحبت کردن از سمپاش کار ساده ای است، اما وقتی قصد خرید یک سمپاش مناسب را داشته باشید متوجه تنوع بسیار زیاد این محصول می شوید.

مقایسه انواع سمپاش‌های دستی و شارژی
وقتی قصد خرید یک سمپاش را داشته باشید، متوجه تنوع بسیار زیاد این محصول می‌شوید. پس با ما همراه باشید تا آشنایی کوتاه و مختصری از انواع سمپاش‌ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید یک انتخاب مناسب و یک خرید خوب داشته باشید.

گرانی، محصول مدیریت مرغی وقتی قیمت مرغ، ابزار سنجش کارآمدی دولت می‌شود
در روزهایی که بازار به حال خود رها شده است، دولت و کارگروه تنظیم بازار خود به افزایش قیمت ها دامن می زنند و به راحتی با افزایش قیمت ها موافقت می کنند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید