اکونومی نیوز / سیاسی

تداوم عملیات حشد شعبی عراق علیه داعش در دیالی

کد خبر 56806 1399-08-11 20:37
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
اداره اطلاع رسانی حشد شعبی عراق از ادامه عملیات نیروهای حشد شعبی در مناطق الخیلانیه و شهربان در استان دیالی برای غلبه بر داعشی ها خبر داد.
تداوم عملیات حشد شعبی عراق علیه داعش در دیالی

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از العهد، اداره اطلاع رسانی حشد شعبی عراق از ادامه عملیات نیروهای داوطلب مردمی عراق در مناطق الخیلانیه و شهربان در استان دیالی برای غلبه بر داعشی ها خبر داد.
در بیانیه اداره اطلاع رسانی حشد شعبی عراق آمده است: یک جاده حیاتی از پل شقراق به موازات رود مهروت تا روستای البازول از بمب ها و مین های کارگذاشته شده از سوی تکفیری ها پاکسازی شده است.
اداره اطلاع رسانی حشد شعبی عراق بیان کرد: نیروهای تیپ ۲۴ و مهندسی حشد شعبی در حال پیشروی از محور اول و نیروهای تیپ نداء و ارتش از محور دوم در حال پیشروی هستند.
خبر امنیتی دیگر از عراق اینکه منابع عراقی از کشف انبار مهمات و بمب در منطقه ربیعه در غرب موصل در استان نینوا در شمال این کشور خبر دادند.

کلمات کلیدی » عراق | طلا |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


۱۰ پرسشی که آنتونی بلینکن باید پاسخ دهد
نخست‌وزیر اسرائیل خود را به عنوان مهمترین مخالف برجام مطرح کرده است. نتانیاهو باز هم قول داده با هرگونه بازگشت آمریکا به توافق هسته‌ای مخالفت کند، حتی یکی از اعضای کابینه وی تهدید کرده که جنگ با ایران را آغاز خواهد کرد.

کیفی برای جنگ! ماجرای کیف پرحاشیه هسته ای دست ترامپ چیست؟
در خبرها آمده ترامپ قصد دارد در مراسم انتقال قدرت به بایدن شرکت نکند و با این کار در روند انتقال کیف هسته ای که باید رئیس جمهور قبلی به رئیس جمهور فعلی تحویل دهد، خللی وارد می‌شود.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید