اکونومی نیوز / اجتماعی

بازدید از ۴ هزار و ۱۸۱ واحد صنفی در طرح فاصله گذاری اجتماعی

کد خبر 56794 1399-08-11 19:27
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
ماموران پلیس امنیت پایتخت از ۴ هزار و ۱۸۱ واحد صنفی در نقاط مختلف شهر تهران بازدید و ۳۵ واحد صنفی متخلف را با دستور قضائی پلمب کردند.
بازدید از ۴ هزار و ۱۸۱ واحد صنفی در طرح فاصله گذاری اجتماعی

به گزارش خبرگزاری مهر، روز گذشته دهم آبان ماه مأموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی طی تعامل با سایر پایگاه‌های ده گانه پلیس امنیت عمومی پایتخت در راستای ارتقا امنیت اجتماعی و سلامت عمومی مردم و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از واحدهای صنفی نقاط مختلف شهر تهران بازدید کردند.
در این گزارش آمده است، در این طرح مأموران از ۴هزارو ۱۸۱ واحد صنفی بازدید و به ۹۱ متصدی متخلف واحدهای صنفی اخطار کتبی داده شد.
بنا بر این گزارش، با هماهنگی‌های قضائی ۳۵و احد صنفی که بدون توجه به پروتکل‌های بهداشتی سلامت جامعه را به خطر انداخته بودند، پلمب شدند.
در پایان این گزارش آمده است، به ۳ هزارو ۸۲۱ نفر از کسانی که بدون ماسک در این واحدهای صنفی حضور داشته تذکر لسانی استفاده از ماسک ارائه شد.

کلمات کلیدی » کرونا | تهران | ویروس | مردم | بهداشت | ماسک | پلیس | پایتخت |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


نکاتی برای ضدعفونی تلفن همراه کرونایی
یکی از ابزارهای شخصی مان که می تواند ما را در معرض آلوده شدن به ویروس کرونا قرار دهد، تلفن همراه است؛ چراکه ویروس کرونا می تواند چندین ساعت بر روی سطوح باقی بماند.

دو زن جوان با خوراندن آبمیوه مسموم به مردطلافروش،800میلیون تومان طلای او را سـرقت کردند
حوادث ایران نوشت: سه ماه قبل پرونده‌ای به کلانتری 153 شهرک ولی عصر فرستاده شد مبنی بر اینکه خانمی 26 ساله به همراه دوستش از مرد جواهرسازی در فرمانیه سرقت کرده‌اند.

توضیحات یک متخصص روس درباره موارد ابتلا به کرونا پس از تزریق واکسن
پس از آنکه ۲۰ نفر از دریافت‌کنندگان واکسن روسی کرونا به بیماری کووید-۱۹ مبتلا شدند، یکی از سازمان‌دهندگان آزمایشات روی این واکسن، توضیحاتی را در این خصوص ارائه داد.

پیوند ریه تنها امیدِ برخی از بیماران کووید-۱۹
نتایج یک بررسی نشان می‌دهد: بیماری کووید-۱۹ در برخی از مبتلایان می تواند آسیبی به ریه‌ها وارد کند که تنها با عمل پیوند ریه ادامه حیات بیمار ممکن خواهد بود.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید