اکونومی نیوز / اجتماعی

پیشنهاد تعطیلی ۲ هفته‌ای پایتخت فردا با حضور وزرا بررسی می‌شود

کد خبر 56784 1399-08-11 19:03
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
استاندار تهران گفت: پیشنهاد تعطیلی دو هفته‌ای پایتخت به دلیل افزایش شیوع کرونا، فردا دوشنبه ۱۲ آبان ماه با حضور وزرای بهداشت و کشور بررسی می‌شود.
پیشنهاد تعطیلی ۲ هفته‌ای پایتخت فردا با حضور وزرا بررسی می‌شود


انوشیروان محسنی بندپی عصر یکشنبه در حاشیه جلسه شورای اداری استان تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پیشنهاد تعطیلی دو هفته ای پایتخت به دلیل افزایش شیوع کرونا فردا دوشنبه ۱۲ آبان ماه با حضور وزرای بهداشت و کشور بررسی می شود.
محسنی بندپی با بیان اینکه قطعاً همه پیشنهادات با نقاط ضعف و قوت همراه است گفت: در جلسه ای که فردا تشکیل می شود ۷ تن از استاندارهای کشور و ۷ نفر از رؤسای دانشگاه های علوم پزشکی حضور خواهند داشت.
استاندار تهران بیان داشت: در استان تهران علاوه بر استفاده از ماسک و وسایل حفاظتی و دورکاری ۵۰ درصدی کارمندان نیازمند تمهیدات پیشگیرانه بیشتری هستیم و مشاهده می شود که با اقدامات انجام شده فاصله گذاری اجتماعی از ۳۲ درصد به ۶۸ درصد افزایش یافته است.
وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۷۹ نفر در استان تهران به دلیل ویروس کرونا جان باختند لذا نیازمند این موضوع هستیم که اقدامات پیشگیرانه و رعایت پروتکل های بهداشتی به نحو مطلوب تری انجام شود.
محسنی بندپی به انجام الکترونیکی فعالیت ها تاکید کرد و عنوان داشت: حتی المقدور باید از ترددهای غیر ضرور خودداری شود و امور مختلف به صورت الکترونیکی و غیرحضوری انجام شوند تا بتوانیم از شیوع ویروس جلوگیری کرده و نسبت به کاهش آمار ابتلاء تلاش کنیم.
 
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » کرونا | تهران | ویروس | آمار | بهداشت | ماسک | دانشگاه | پایتخت |از پرونده ها بخوانید
» جریمه عدم تعطیلی اصناف؛ ۳۰۰ تا یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به علاوه دو هفته پلمب
» دانشجویان خواستار تعطیلی یک هفته‌ای دانشگاه و تعویق امتحانات شدند
مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


توزیع بیش از ۲ هزار بسته غذایی در مرحله سوم پویش مومنانه پلیس پایتخت
فرمانده انتظامی تهران بزرگ اشاره به برپایی سومین مرحله از رزمایش همدلی مومنانه از توزیع بیش از ۲ هزار بسته غذایی در بین اقشار محروم توسط پلیس پایتخت خبر داد.

شهروندان کودک مفقوده شده از سال ۹۲ را شناسایی کنند
سرپرست پایگاه نهم پلیس آگاهی از انتشار تصویر پسر ۴ ساله به نام ابوالقاسم به دستور قضائی خبر داد که در سال ۹۲ مفقود شده است.

دانش‌آموزان مناطق فاقد اینترنت را مثل فرزندان خودمان می‌دانیم
وزیر ارتباطات گفت: دوستان ما همه ظرفیت‌ها را به کار گرفته‌اند تا همه روستاهای بیش از 20 خانوار از اینترنت بهره‌مند شوند. ما این نوع خدمت‌رسانی به مردم را نعمتی از سوی خدا می‌دانیم و از خداوند تشکر می‌کنیم.

نشانه‌های دیابت که روی پوست ظاهر می‌شوند
دیابت یک بیماری شایع و خطرناک است که بسیاری از افراد در سراسر جهان قربانی آن می‌شوند و این بیماری و عوارض آن بسیار سریع پیشرفت می‌کند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید