اکونومی نیوز / سیاسی

توطئه تروریستی جدید برای ایجاد آشوب و انجام حملات در ونزوئلا در جریان است

کد خبر 56779 1399-08-11 18:44
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس جمهور ونزوئلا درباره توطئه تروریستی جدید از سوی مزدوران خارجی برای ایجاد آشوب و انجام حملات با هدف مانع تراشی در روند برگزاری انتخابات پارلمانی این کشور، هشدار داد.
توطئه تروریستی جدید برای ایجاد آشوب و انجام حملات در ونزوئلا در جریان است

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از النشره، نیکلاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا درباره توطئه تروریستی جدید از سوی مزدوران خارجی برای ایجاد آشوب و انجام حملات با هدف مانع تراشی در روند برگزاری انتخابات پارلمانی که قرار است در این ماه برگزار شود، هشدار داد.
وی افزود: ما اطلاعاتی از منابع خارجی به دست آورده ایم که از آماده سازی برای انجام اقدامات خشونت آمیز و حملات به منظور تلاش برای ایجاد هرج و مرج و بحران در ونزوئلا حکایت دارد و وظیفه ماست که مردم را آگاه سازیم و اطلاعاتی را که به دست آورده ایم به اطلاع آنها برسانیم.
رئیس جمهور ونزوئلا بیان کرد: راست افراطی آماده اقدامات فتنه افکنانه می شوند و در تلاش هستند که حوادث خشونت بار رقم بزنند و این با ابزارهای مختلفی خواهد بود که با همکاری سرکرده مخالفان یعنی خوان گوایدو است.
مادورو تاکید کرد: من با اطمینان به او می گویم که ما اجازه خشونت و حملات را نخواهیم داد و آنها هرگز نخواهند توانست که خشونت را به خیابانها و میان مردم ما بیاورند و شاهد تبلیغات انتخاباتی در فضایی آزاد و خوب خواهیم بود.

کلمات کلیدی » طلا | قم | بحران |

پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید