اکونومی نیوز / اجتماعی

محدودیت ورود و خروج در ۲۵ مرکز استان اعمال می‌شود

کد خبر 56763 1399-08-11 17:51
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
سلامت مهر نوشت: بر اساس ابلاغ وزارت کشور از فردا ظهر محدودیت رفت‌وآمد در ۲۵ شهر مراکز استان‌های قرمز اعمال می‌شود.
محدودیت ورود و خروج در ۲۵ مرکز استان اعمال می‌شود

وزارت کشور در نامه‌ای به استانداران و رؤسای ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا اعلام کرد: بر اساس چهل و دومین جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در خصوص بررسی اعمال و چگونگی محدودیت در تعطیلات پیش‌رو، تصمیمات به شرح ذیل جهت اجرا ابلاغ می‌شود: ۱ از ساعت ۱۲ روز دوشنبه مورخ ۱۲ آبان خروج خودروهای شخصی با پلاک بومی و ورود خودروهای شخصی با پلاک غیربومی از / به ۲۵ مرکز استان ممنوع است. ۲ مراکز استان‌های دارای ممنوعیت عبارتند از تهران، البرز، خراسان رضوی، آذربایجان‌شرقی، آذربایجان غربی، فارس، خوزستان، کردستان، اصفهان، قم، مرکزی، خراسان جنوبی، اردبیل، کرمانشاه، بوشهر، هرمزگان، یزد، لرستان، خراسان شمالی، ایلام، چهارمحال و بختیاری، همدان، زنجان، سمنان و کرمان. ۳ اعمال ممنوعیت‌ها در استان‌های تهران و البرز از انتهای حوزه استحفاظی آنها آغاز و به صورت یکپارچه ورود پلاک غیربومی و خروج پلاک بومی ممنوع می‌شود. ۴ زمان آغاز اجرای طرح ساعت ۱۲ روز دوشنبه ۱۲ آبان است. ۵ زمان خاتمه طرح ساعت ۲۴ روز جمعه مورخ ۱۶ آبان است. ۶ پلیس راهنمایی و رانندگی نسبت به اعمال جریمه ۵۰۰ هزار تومانی برای متخلفان بر اساس کد تعریف شده قبلی اقدام می‌کند. ۷ ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا ضمن تشکیل جلسه با دستگاه‌های متولی نسبت به هماهنگی و پشتیبانی جهت اجرای محدودیت‌های ابلاغی اقدام کند. در این راستا لازم است ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان نسبت به انسداد معابر غیراصلی با هماهنگی پلیس راهور استان اقدام کنند. ۸ کمیته اطلاع‌رسانی نسبت به انجام اقدامات تبیینی و انعکاس تصمیمات در رسانه‌های کشور اعم از صدا و سیما و مطبوعات اقدام مؤثر و مستمر معمول کند. در این راستا تنظیم اطلاعیه‌های لازم و انجام مصاحبه‌های تخصصی مد نظر و اقدام قرار گیرد. ۲۳۵۲۳۵
بازنشر از خبرآنلایـن

کلمات کلیدی » کرونا | طلا | تهران | قم | خودرو | پلیس |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


مصر فردا واکسیناسیون کرونا را با واکسن چینی آغاز می‌کند
وزارت بهداشت و مسکن مصر تاکید کرد که این کشور فردا شاهد آغاز واکسیناسیون علیه ویروس کرونا با استفاده از یک واکسن چینی خواهد بود.

 معیار کارکرد مدیران، توانایی حل پایدار مسائل است
وزیر آموزش و پرورش گفت: معیار کارکرد مدیران و شاخص حکمرانی سنجیده در تمامی حوزه ها، توانایی حل پایدار مسائل است، اتلاف منابع و عدم تحقق اهداف از نبود برنامه ریزی صحیح ناشی می شود.

کاهش ۵۰ درصدی ترخیص بیماران کرونایی از بیمارستان‌های استان در ۲۴ ساعت گذشته
فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران، با هشدار نسبت به کمرنگ شدن رعایت شیوه نامه های بهداشتی، از کاهش ۵۰ درصدی ترخیص بیماران کرونایی در بیمارستان های استان در طول ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

تا دو هفته دیگر با پیک چهارم کرونا روبه‌رو می‌شویم؟
سلامت سخنگوی وزارت بهداشت آمار مبتلایان و قربانیان ویروس کرونا را اعلام کرد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید