اکونومی نیوز / سیاسی

پویش بین المللی «فلسطین محور وحدت امت اسلامی» فعالیت خود را آغاز کرد

کد خبر 56748 1399-08-11 17:19
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
پویش بین المللی «فلسطین محور وحدت امت اسلامی» همزمان با ایام میلاد حضرت رسول الله و هفته وحدت فعالیتهای خود را آغاز کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، با توجه به  اهمیت مسئله فلسطین برای ملتهای مسلمان در سرتاسر جهان به عنوان مسئله اصلی جهان اسلام و نیز بی تفاوتی حاکمان برخی کشورهای به ظاهر مسلمان به خواست ملتهایشان برای مقابله با رژیم صهیونیستی، جمعی از فعالان فضای مجازی کشورهای اسلامی اقدام به طراحی کمپین "فلسطین محور وحدت" با شعار "مُّحَمَّدٌ رَّسُولُ اللَّهِ ۚ وَالَّذِینَ مَعَهُ أَشِدَّاءُ عَلَی الْکُفَّارِ رُحَمَاءُ بَیْنَهُمْ" کرده اند.
ترتیب دهندگان این کمپین طی بیانیه ای هدف خود از راه اندازی آنرا اعلان همراهی امت اسلامی با ملت فلسطین و وحدت پیروان مذاهب اسلامی حول مسئله فلسطین اعلام کرده و در ادامه بیان داشته اند که مشارکت کنندگان در این پویش  با حضور در آن مخالفت خود با عادی سازی روابط میان برخی کشورهای عربی و رژیم صهیونیستی را اعلام میکنند.
طراحان این کمپین در بخشی از آن با مطرح کردن سوال " اگر وجود مقدس پیامبر اعظم در زمانه ما حضور داشتند با رژیم صهیونیستی چگونه برخورد میکردند" از مشارکت کنندگان در کمپین درخواست کرده اند تا با پاسخ به این سوال و انتشار آن در شبکه های اجتماعی، نظر خود درباره شیوه مقابله با اشغالگران صهیونیست بر اساس آموزه های پیامبر اکرم و دین اسلام را مطرح کنند.
برای مشارکت در این کمپین میتوانید با ورود به سایت http://unityforpalestine.com و نوشتن اسم خود و بارگذاری تصویر خودتان، به سوال مطرح شده در کمپین پاسخ دهید و نهایتا تصویر مشارکت در کمپین را شبکه های اجتماعی منتشر کنید.

کلمات کلیدی » جهان | مجازی |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


بایدن: آماده رهبری جهان هستیم
جو بایدن که رسانه های آمریکا وی را به عنوان رئیس جمهور آینده این کشور معرفی کرده اند گفت که تیم وی آماده رهبری جهان است.

وزیر خارجه رژیم صهیونیستی به بحرین می رود
رسانه های صهیونیستی از سفر هفته آینده وزیر خارجه این رژیم به بحرین که اخیرا توافق سازش با تل آویو امضا کرده است، خبر دادند.

رعایت پروتکل های بهداشتی به ۹۰ درصد رسید/ پیشنهاد شناور شدن ساعات
معاون بهداشت وزارت بهداشت گفت: بر اساس گزارش‌های دریافتی رعایت پروتکل‌های بهداشتی در بین مردم به ۸۵ تا ۹۰ درصد رسیده که بسیار امیدوار کننده است.

ظریف در گفتگو با همتای سوئدی: استقلال و حاکمیت خود را فدای آمریکا نکنید
وزیر امور خارجه کشورمان در گفتگوی تلفنی با همتای سوئدی خود، ضمن انتفاد از ناتوانی کشورهای اروپایی در عمل به تعهدات خود در برجام،‌ به دولت سوئد توصیه کرد که استقلال و حاکمیت خود را قربانی سیاست‌های آمریکا نکند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید