اکونومی نیوز / سیاسی

کمیسیون آموزش مجلس با برگزاری تمدید کنکور نظام قدیم موافقت کرد

کد خبر 56744 1399-08-11 17:05
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: اعضای این کمیسیون با تمدید برگزاری کنکور نظام قدیم موافقت کردند و نظر کمیسیون برای سازمان سنجش ارسال خواهد شد.
کمیسیون آموزش مجلس با برگزاری تمدید کنکور نظام قدیم موافقت کرد

حجت الاسلام احمدحسین فلاحی در گفت و گو با خبرنگار مهر، در تشریح جلسه عصر امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار داشت: درا ین جلسه موضوع تمدید کنکور نظام قدیم مطرح شد و نمایندگان نقطه نظرات خود را درباره این موضوع مطرح کردند.
وی بیان کرد: اکثریت اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تمدید کنکور نظام قدیم موافقت کردند و قرار بر این شد موضع کمیسیون درباره این موضوع طی نامه ای به سازمان سنجش اعلام شود.
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: موضوع برگزاری کنکور نظام قدیم نیاز به قانونگذاری ندارد و یک تصمیم اجرایی است و کمیسیون آموزش و تحقیقات پس از بررسی های متعدد به این نتیجه رسید که با تمدید برگزاری کنکور نظام قدیم موافقت کند.
فلاحی اظهار داشت: بر این اساس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نامه ای به سازمان سنجش ارائه خواهد کرد و نقطه نظر کمیسیون به آنها اعلام می شود و در نهایت سازمان سنجش باید درباره این موضوع تصمیم گیری کند.


کلمات کلیدی » مجلس |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


رئیس جمهور لبنان خواستار مساعدت بین المللی برای عبور از بحران شد
رئیس جمهور لبنان دریافت کمک بین المللی جهت فائق آمدن بر بحران اقتصادی در این کشور را «بی نهایت مهم» خواند.

سیاهی لشکران آژانس چرا امضای پروتکل الحاقی برای دیگر کشورها چندان مهم نیست؟
قانون «اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از منافع ملت ایران» دیروز درحالی ابلاغ و دولت مکلف به توقف اجرای پروتکل الحاقی شد که تاکنون 153کشور آن را تصویب، 150کشور امضا و 136کشور نیز آن را به اجرا گذاشته‌اند.

سازمان ملل متحد پنج قطعنامه علیه رژیم صهیونیستی تصویب کرد
مجمع عمومی سازمان ملل متحد شامگاه چهارشنبه با اکثریت آرا پنج قطعنامه علیه رژیم صهیونیستی به تصویب رساند.

تلاش دولت ترامپ برای انحراف پروازهای عبوری از آسمان ایران
روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی از تلاش مقامهای آمریکا برای متقاعدسازی عربستان به گشودن حریم هوایی خود به روی پروازهای قطری خبر داد تا از این رهگذر، میلیون‌ها دلار درآمد ایران قطع شود.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید