اکونومی نیوز / اجتماعی

ماجرای سرقت مسلحانه از مهدکودک تعطیل در پاسداران

کد خبر 56742 1399-08-11 16:54
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس کلانتری ۱۰۲ پاسداران از دستگیری ۳ سارق مسلح که قصد داشتند از مهدکودکی تعطیل سرقت کنند، خبر داد.
ماجرای سرقت مسلحانه از مهدکودک تعطیل در پاسداران

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ محمدرضا ملکوتی در تشریح این خبر اظهار کرد: صبح روز جمعه نهم آبان ماه، خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اینکه راننده و دو سرنشین یک دستگاه خودروی سواری ۲۰۶ قصد سرقت از مهد کودکی را دارند، بلافاصله گشت انتظامی کلانتری ۱۰۲ پاسداران برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شدند.
وی تصریح کرد: با حضور گشت خودرویی کلانتری ۱۰۲ پاسداران به نشانی اعلامی مأموران اعزامی مشاهده کردند، راننده و دو سرنشین یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ با استفاده از دیلم در حال تخریب در ورودی یک مهد کودک است.
سرهنگ ملکوتی با اشاره به اینکه سارقان با مشاهده گشت انتظامی قصد فرار از محل داشتند، گفت: دستور توقف و ایست صادر و یکی از سارقان که خود را در حلقه محاصره مأموران دید با استفاده از سلاح گرم به سمت مأموران یک تیر شلیک که مأموران گشت کلانتری موفق شدند در یک عملیات پلیسی متهمان را خلع سلاح کنند.
کلانتر محله پاسداران با بیان اینکه در این عملیات هر سه متهم دستگیر و به همراه خودروی همراه به کلانتری انتقال یافتند، افزود: متهمان ۴۰ تا ۴۵ ساله به جرم ارتکابی در کلانتری اعتراف و برای تحقیقات تکمیلی در اختیار پلیس آگاهی تهران قرار گرفتند.

کلمات کلیدی » تهران | خودرو | پلیس |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


متهم نخست شیوع کرونا در همدان شناسایی شد
جانشین سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: افزایش ازدحام و تجمع در دفاتر پیشخوان مهمترین علت شیوع کرونا در این استان است و برای کاهش سرایت پذیری کرونا در این اماکن باید تدبیری اندیشیده شود.

تکمیل و بهره برداری از ورودی ‌های مترو ایستگاه کمیل
مجری خط ۷ مترو از تکمیل و بهره‌برداری ورودی دوم ایستگاه مترو کمیل در خط ۷ مترو تهران خبر داد.

هر نوع تجمعی در ایام فاطمیه ممنوع است
استاندار تهران با اشاره به لزوم عدم برگزاری مراسم و تجمع در شرایط کرونا، گفت: برگزاری هر گونه تجمع طبق مصوبه ستاد ملی کرونا و ستاد کرونا استان تهران ممنوع است و از این رو هیچ گونه تجمعی در ایام فاطمیه در سطح استان مجاز نمی باشد.

فراخوان مشمولان وظیفه عمومی در بهمن ۹۹
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران کلیه مشمولانی را که دارای برگ آماده به خدمت بهمن ۹۹ هستند به سربازی فراخواند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید