اکونومی نیوز / اجتماعی

توضیح دانشگاه فرهنگیان درباره کسر هزینه خوابگاه و غذا از دانشجویان

کد خبر 56739 1399-08-11 16:51
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
آموزشایلنا نوشت: معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان درباره هزینه‌های کسر شده از دانشجویان این دانشگاه گفت: در ایام ‌آموزش مجازی ما از این هزینه‌ها کسر شده برای ارتقا بخش‌های آموزش مجازی مثل خرید سرورها،‌ ارتقا زیر ساخت‌های فناورانه، اینترنت و رایانه و همچنین ارائه خدمات مجازی استفاده کرده‌ایم.
توضیح دانشگاه فرهنگیان درباره کسر هزینه خوابگاه و غذا از دانشجویان

منصور انصاری راد معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان درباره ماجرای کسر هزینه خوابگاه و غذا از دانشجویان فرهنگیان گفت: دانشجویان ما در بدو ورود استخدام می‌شوند، معافیت از نظام وظیفه هستند و کمک هزینه تحصیلی را دریافت می‌کنند. انصاری ادامه داد: بر اساس ماده ۱۹ اساسنامه دانشنامه فرهنگیان، تامین منابع مالی دانشگاه از طریق اعتبارات عمومی دولت و درآمدهای اختصاصی است که دولت بنا برقانون متعهدین خدمت که مصوبه مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۱۳۶۹/۱۰/۱ است بخشی از این کمک هزینه تحصیلی که به دانشجویان اختصاص می‌دهد را کسر و به خزانه داری کل واریز می‌کند که در نهایت در قالب اعتبارات به دانشگاه پرداخت می‌شود. وی افزود: در ایامی که دانشجویان آموزش مجازی و غیرحضوری دارند، بر اساس مصوبه هیات امنا تخصیص حدود ۵۰ درصدی برای این کسور لحاظ شده است. مبلغ این کسور حدود ۶۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان است که دولت کسر کرده و به دانشگاه در قالب اعتبارات پرداخت می‌کند. انصاری‌راد بیان کرد: در ایام ‌آموزش مجازی ما از این هزینه‌ها کسر شده برای ارتقا بخش‌های آموزش مجازی مثل خرید سرورها،‌ ارتقا زیر ساخت‌های فناورانه، اینترنت و رایانه و ارائه خدمات مجازی استفاده کرده‌ایم. معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان گفت: ما از بستر این هزینه‌ها، امکانات مجازی ار تامین کردیم اما چندین برابر این مبلغی که دولت کسر می‌کند برای دانشجویان هزینه می‌شود. ۲۳۵۲۳۷
بازنشر از خبرآنلایـن

کلمات کلیدی » مجلس | مجازی | تومان | دانشگاه |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


رئیس بهزیستی کشور به کرونا مبتلا شد
مدیر کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بهزیستی کشور، از ابتلای رییس این سازمان به بیماری کرونا خبر داد.

نقش‌جهان و نوشداروی تکراری تعدیل
زنگ هشدار فجایعی که در حریم میدان نقش‌ جهان رخ داده، مردادماه سال گذشته به صدا درآمد؛ وقتی دوستداران میراث فرهنگی اصفهان همراه دادستان این شهر، به محل ساخت مجتمع تجاری‌ای رفتند که با استناد به رأی قضایی، در محدوده‌ای که طبق متن ضوابط طرح تفصیلی اصفهان نباید بیش از پنج متر ارتفاع داشته باشد، مجوز ارتفاع ۹ متری گرفته بود.

هشدار پلیس فتا در مورد کلاهبرداری تحت عنوان «بسته معیشتی رمضان»
پلیس فتا نسبت به کلاهبرداری از شهروندان در پوشش ارسال پیامک‌هایی تحت عنوان بسته معیشتی ماه مبارک رمضان هشدار داد.

آینه‌های دوهزارساله‌ای که سالم‌اند
باستان‌شناسان در چین ده‌ها آینه تاریخی را از یک مقبره کشف کرده‌اند که با گذشت سال‌ها هنوز سالم باقی مانده‌اند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید