اکونومی نیوز / اقتصاد ایران

دبیر کارگروه تنظیم بازار کشور منصوب شد

کد خبر 56729 1399-08-11 16:37
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
وزیر صمت، عباس قبادی را به عنوان دبیر کارگروه تنظیم بازار کشور منصوب کرد.
دبیر کارگروه تنظیم بازار کشور منصوب شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت صمت، با حکمی از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت، عباس قبادی به عنوان دبیر کارگروه تنظیم بازار کشور منصوب شد.
در متن حکم صادره از سوی علیرضا رزم حسینی آمده است:
به استناد مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی و مصوبه شماره ۹۳۲۹۳/ ت ۵۴۷۶۲ ه مورخ هیئت محترم ۱۳۹۶/۸/۱ وزیران به منظور اداره کارگروه تنظیم بازار و برقراری هماهنگی‌های لازم برای اجرای مؤثر تصمیمات کارگروه و سایر امور محوله، به موجب این حکم با حفظ سمت، جنابعالی را به عنوان دبیر کارگروه تنظیم بازار منصوب می‌نمایم.
امید است با بهره‌گیری از ظرفیت‌های کلیه دستگاه‌های عضو کارگروه و تشکل‌های توانمند غیردولتی و روش‌های نوین تأمین مدیریت، سیستم‌های هوشمند کنترل و نظارت بر بازار، مساعی لازم را برای حفظ تعادل و آرامش مصرف با رویکرد حمایت توأمان از تولید کنندگان در سال جهش تولید و مصرف کنندگان در شرایط حساس کنونی در حوزه کالاهای اساسی، حساس و ضروری صنعتی، معدنی، کشاورزی و خدمات مورد نیاز جامعه معمول نمائید.
بدیهی است معاونت‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌های مرتبط با بخش بازرگانی وزارت متبوع، همچون سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، شرکت بازرگانی دولتی ایران و سازمان توسعه تجارت ایران برای انجام وظایف محوله کمال همکاری با جناب عالی را خواهند داشت.


کلمات کلیدی » صمت | ایران | بازار | جهش تولید | کارگر |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اقتصاد ایران


گوشی های همراه مسافران در فرودگاه امام، ثبت گمرک می شود
سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از تغییر رویه واردات گوشی تلفن همراه مسافری خبر داد.

۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار میلیارد تومان در کشور فرار مالیاتی داریم ۱۴ استان کشور هر روز فقیرتر می شوند
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار میلیارد تومان در کشور فرار مالیاتی داریم که دولت به جای اینکه دنبال دعوا باشد دنبال بستن راه فرار مالیاتی باشد.

سخنگوی کمیسیون تلفیق میزان افزایش حقوق کارکنان دولت را اعلام کرد
اقتصاد کلانسخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ١۴٠٠ از مصوبه این کمیسیون برای افزایش ۲۵ درصدی حقوق و مزایای کارکنان دولت در سال ١۴٠٠ خبر داد.

روسیه به روند دلار زدایی خود ادامه داد
طبق آمار وزارت خزانه‌داری آمریکا، بانک مرکزی روسیه در ماه نوامبر همچنان به بیرون کشیدن سرمایه خود از اوراق قرضه آمریکا ادامه داده و میزان ذخایر خود از این اوراق را ۱۹.۲ درصد کاهش داده است. 


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید