صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

دستگیری سارق سه خودرو/ اعتراف به ۱۲ فقره کیف‌قاپی 

کد خبر 56720 1399-08-11 16:24
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارقی که ۳ دستگاه خودرو سرقت کرده بود خبر داد و گفت: این سارق به ۱۲ فقره کیف قاپی اعتراف کرده است.
دستگیری سارق سه خودرو/ اعتراف به ۱۲ فقره کیف‌قاپی 

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ کارآگاه بهزاد اختیاری در تشریح این خبر اظهار کرد: سال گذشته پرونده‌ای با موضوع کیف قاپی به پایگاه دوم پلیس آگاهی ارجاع شد و شاکی اظهار داشت راننده یک دستگاه خودرو وانت مزدا پس از توقف ناگهانی از خودرو پیاده و بلافاصله با قاپیدن کیفم که حاوی گوشی موبایل و مدارک بود، از محل گریخت.
وی افزود: حین پی جویی پرونده، سرقت‌های مشابه دیگری به همین شیوه به این پایگاه ارجاع که مال باختگان اظهار می‌داشتند، راننده خودروها وانت مزدا، پژو ۲۰۶ و پراید کیفشان را سرقت کرده است.
کارآگاه اختیاری با بیان اینکه در بازنگری به پرونده و پالایش اطلاعات به دست آمده، مشخص شد که مشخصات ظاهری راننده خودروها یکسان است، تصریح کرد: سریالی بودن سرقت‌ها قوت گرفت و مشخص شد که متهم با سرقت خودرو و پرسه زنی در معابر مرتکب سرقت می‌شود.
سرهنگ اختیاری گفت: کارآگاهان در تحقیقات میدانی موفق به شناسایی متهم به نام کمال شدند و در مرحله بعدی از تحقیقات پلیسی مخفیگاه کمال در حوالی جنت آباد شناسایی و با هماهنگی‌های قضائی متهم در دوازدهم مهر ماه در عملیاتی پلیسی، دستگیر شد.
رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت اقتصادی تصریح کرد: کمال پس از دستگیری به جرم خود معترف و اظهار داشت، ابتدا خودروهای فاقد سیستم ایمنی را سرقت می‌کردم و سپس با پرسه زدن در خیابان اشخاصی که در حال گذر از عرض خیابان بودند را تحت نظر قرار می‌دادم و در فرصتی مناسب کیف آنها را سرقت می‌کردم که مجموعاً ۳ فقره سرقت خودرو و ۱۲ فقره کیف قاپی انجام دادم.
وی در پایان گفت: با اعتراف صریح متهم به بزه انتسابی کارآگاهان با شناسایی محل‌های سرقت موفق به شناسایی مال باختگان شدند و با دستور قضائی کمال برای اقدامات تکمیلی و کشف زوایای پنهان پرونده در اختیار قرار این پایگاه قرار گرفت.  

در صورتی که نیاز به خدمات کارشناسی خودرو ، تشخیص رنگ شدگی و آپشن خودرو نیاز دارید می توانید با کارشناسان کارن در تماس باشید .
برای دریافت مشاوره و مشاهده خدمات کارشناسی خودرو و تشخیص رنگ شدگی ، این صفحه را ملاحظه فرمایید .کلمات کلیدی » طلا | خودرو | پلیس | ریال | پرونده |

پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید