اکونومی نیوز / سیاسی

صهیونیستها از عملیات احتمالی مقاومت فلسطین در هراس هستند

کد خبر 56705 1399-08-11 15:43
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
محافل امنیتی رژیم صهیونیستی به شدت نگران درگیری جدید در غزه همزمان با نزدیک شدن به اولین سالگرد ترور فرمانده ارشد جهاد اسلامی فلسطین هستند.
صهیونیستها از عملیات احتمالی مقاومت فلسطین در هراس هستند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رای الیوم، صهیونیستها از عملیات احتمالی رزمندگان مقاومت اسلامی فلسطین سخت در هراس هستند.
رسانه صهیونیستی هآرتص به نقل از منابع امنیتی این رژیم گزارش داد: محافل امنیتی اسرائیل  به شدت نگران درگیری جدید در غزه همزمان با انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هستند.
این منابع اعلام کردند: جنبش جهاد اسلامی فلسطین به دنبال برنامه ریزی حملاتی به ویژه همزمان با نزدیک شدن به اولین سالگرد ترور بهاء ابوالعطا یکی از فرماندهان ارشد جنبش جهاد اسلامی است. جهاد اسلامی در حال حاضر به دنبال از سرگیری ارسال بالن های آتشزاست.
این در حالی است که چند رو قبل، کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی جهت بررسی آمادگی ها از بیم عملیات احتمالی مقاومت فلسطین در اولین سالگرد ترور بها ابوالعطا از فرماندهان جنبش جهاد اسلامی فلسطین،  نشستی امنیتی برگزار کرد.
شبکه عبری زبان کان در این باره گزارش داده بود: وزرای کابینه در این نشست وضعیت امنیتی از جمله تنش های به وجود آمده در مرزهای شمالی غزه را مورد بررسی قرار داده و فرماندهان و مقامات امنیتی در این خصوص به ارائه گزارشات مربوطه اقدام کردند.
این رسانه صهیونیستی آورده است: ارزیابی های امنیتی اسرائیلی حاکی از آن است که نیروهای جنبش جهاد اسلامی فلسطین برای ایجاد تنش نظامی در آینده نزدیک تلاش خواهند کرد.
ابوالعطا که فرماندهی گردانهای قدس در شمال نوار غزه را بر عهده داشت در ۱۲ نوامبر سال گذشته میلادی توسط رژیم صهیونیستی و در جریان حمله هوایی به منزل وی در شرق شهر غزه به همراه همسرش ترور شد.

کلمات کلیدی » آمریکا | مرز | انتخابات |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


کوبا حادثه در تأسیسات نطنز را محکوم کرد
وزیر امور خارجه کوبا امروز با انتشار پیامی برزو حادثه در تأسیسات نطنز را محکوم کرد.

نشست گفتگوهای سیاسی معاونین وزرای خارجه ایران و اسلواکی برگزار شد
نشست گفتگوهای سیاسی میان معاونین وزرای امور خارجه ایران و اسلواکی امروز به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید