اکونومی نیوز / بانک،بورس،بیمه

سکه در کانال ۱۲ میلیون تومان

کد خبر 56680 1399-08-11 15:09
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌میلیون و ۱۷۷ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است.
سکه در کانال ۱۲ میلیون تومان


همچنین در بازار سبزه میدان، قیمت نیم سکه بهار آزادی ۷ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان و سکه گرمی ۲ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می رسد.
قیمت طلای ۱۸ عیار در هر گرم هم یک میلیون و ۱۷۷ هزار تومان، قیمت طلای ۲۴ عیار در هر گرم یک میلیون و ۵۶۶ هزار تومان و هر مثقال طلا ۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان ارزش گذاری شده است.
گفتنی است، قیمت طلا، سکه و ارز در بازار طی روز های نخست ابتدای هفته جاری نسبت به روز های قبل با افزایش همراه شده اند که یکی از دلایل اصلی اعمال تحریم های مجدد برخی بانک های ایرانی است، جو روانی حاکم در بازار ارز موجب شده تا بار دیگر نوسانات شدید قیمتی در بازار بوجود آید و دلار نیز از سد قیمتی ۳۰ هزار تومان عبور کند.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » ایران | دلار | ارز | طلا | بازار | بانک |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / بانک،بورس،بیمه


ارزش سهام عدالت، امروز ۱۱ آذر ۹۹
امروز (۱۱ آذر ۹۹) ارزش سبد دارندگان سهام عدالت با افزایش نسبت به روز قبل مواجه شد و به ۱۱ میلیون و ششصد و نود هزار تومان رسید.

سکه واردکانال ۱۲ میلیونی شد
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (سه شنبه یازدهم آذرماه) با افزایش ۸۵۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته، ۱۲ میلیون تومان معامله شد.

اولین واکنش بازار ارز به مصوبه اخیر مجلس ورق در بازار برگشت
در حالی که قیمت ارز در بازار ایران طی روزهای گذشته روندی کاهشی را تجربه می‌کرد اما از عصر دیروز فضای بازار ارز و بازار های تحت تاثیر آن دستخوش تغییراتی جدی شد .

کدام خودروها در بورس عرضه نمی شود؟
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: واردات خودرو نباید برای کشور تعهدات ارزی ایجاد کند. به همین دلیل واردات مشروط به اینکه ارز مورد نیاز از طریق صادرات قطعات و خودرو و همینطور فروش نفت خام تامین شود.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید