صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / بانک،بورس،بیمه

سکه در کانال ۱۲ میلیون تومان

کد خبر 56680 1399-08-11 15:09
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌میلیون و ۱۷۷ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است.
سکه در کانال ۱۲ میلیون تومان


همچنین در بازار سبزه میدان، قیمت نیم سکه بهار آزادی ۷ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان و سکه گرمی ۲ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می رسد.
قیمت طلای ۱۸ عیار در هر گرم هم یک میلیون و ۱۷۷ هزار تومان، قیمت طلای ۲۴ عیار در هر گرم یک میلیون و ۵۶۶ هزار تومان و هر مثقال طلا ۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان ارزش گذاری شده است.
گفتنی است، قیمت طلا، سکه و ارز در بازار طی روز های نخست ابتدای هفته جاری نسبت به روز های قبل با افزایش همراه شده اند که یکی از دلایل اصلی اعمال تحریم های مجدد برخی بانک های ایرانی است، جو روانی حاکم در بازار ارز موجب شده تا بار دیگر نوسانات شدید قیمتی در بازار بوجود آید و دلار نیز از سد قیمتی ۳۰ هزار تومان عبور کند.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » ایران | دلار | ارز | طلا | بازار | بانک |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / بانک،بورس،بیمه


دامنه متقارن ۵± در هیات مدیره سازمان بورس تصویب شد
با توجه به مصوبه شورای عالی بورس مبنی بر افزایش تدریجی و پیرو مطالعات صورت گرفته، هیات مدیره سازمان بورس متقارن سازی دامنه (دامنه متقارن ۵±) در همین مقطع و سپس افزایش تدریجی دامنه به صورت متقارن را مصوب کرد.

عرضه اولیه جدید در فرابورس قطعی شد
عرضه اولیه سهام شرکت «گسترش صنایع روی ایرانیان» با نماد «فگستر» روز چهارشنبه (۲۲ اردیبهشت ماه) در فرابورس انجام می‌شود.

دامنه نوسان بازار سهام به مثبت و منفی ۵ تغییر کرد
با توجه به مصوبه شورای عالی بورس مبنی بر افزایش تدریجی و پیرو مطالعات صورت گرفته، هیات مدیره سازمان بورس متقارن سازی دامنه در همین مقطع و سپس افزایش تدریجی دامنه به صورت متقارن را مصوب کرد.

زوجین زیر ۲۵ سال تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی ازدواج می‌گیرند
مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی با اشاره به اینکه بانک مرکزی با صدور بخشنامه‌ای پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ۷۰ میلیون تومانی ازدواج به بانک‌ها را ابلاغ کرد، گفت: زوجین زیر ۲۵ سال ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات می‌گیرند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید