اکونومی نیوز / سیاسی

نیازمند استانداردهای بومی در بخش پدافند غیرعامل هستیم

کد خبر 56661 1399-08-11 14:29
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: حوزه پدافند غیرعامل در ارتباط با موضوع استانداردها، آئین‌نامه‌ها و الزامات نیاز به استانداردهای بومی دارد.
نیازمند استانداردهای بومی در بخش پدافند غیرعامل هستیم

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافندغیرعامل کشور در مراسم رونمایی از سند استاندارد پدافند غیرعامل دفاعی ضمن ادای احترام به مقام عالی شهدا به ویژه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، شهدای دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و سلامت اظهار داشت: پیش از هر چیز از زحمات و تلاش‌های وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در حوزه پدافند غیرعامل تشکر می کنم.
وی با بیان اینکه رسالت وزارت دفاع، پشتیبانی از نیروهای مسلح کشور است و پدافند غیرعامل بخش مکمل دفاع نظامی است، تصریح کرد: پدافند غیرعامل در حوزه‌های کشوری و لشکری کارکردهای بسیار موثر و جدی دارد و وزارت دفاع نیز از نقشی بی‌بدیل و اساسی در تحقق این کارکردها برخوردار است.
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، با تقدیر از تلاش‌های دانشگاه صنعتی مالک اشتر در حوزه آموزش و پژوهش مباحث مربوط به پدافند غیرعامل، افزود: این دانشگاه از ابتدای مطرح شدن موضوع پدافندغیرعامل تلاش‌های بسیاری در راستای تربیت دانشجویان در چندین رشته در مقطع کارشناسی ارشد داشته است. همچنین پژوهش های بسیار ارزشمندی در حوزه نظری پدافند غیرعامل در این دانشگاه انجام شده است که شایسته تقدیر است.

کلمات کلیدی » وزارت |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


شمار قربانیان کرونا در آمریکا به ۲۸۰ هزار نفر نزدیک شد/ ۱۰۲ هزار و ۲۰۰ بستری در شبانه‌روز گذشته
شمار قربانیان کرونا در آمریکا در حالی به ۲۷۹ هزار و ۸۶۵ نفر افزایش یافته است که تاکنون ۱۴ میلیون و ۳۱۳ هزار و ۹۴۱ نفر در این کشور به کووید- ۱۹ مبتلا شده اند.

بایدن: با کنار زدن ترامپ از قدرت، کار مفیدی برای کشورم انجام دادم
نامزد دموکرات و مدعی پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا به صراحت گفت که «جلوگیری از راهیابی ترامپ به کاخ سفید برای چهار سال آینده، کار مفیدی است که وی در حق کشور خود کرده است».

روش ترور موساد با سازمان سیا چه تفاوت‌هایی دارد؟ از پرستو تا سیگار انفجاری
حوزه عمل سیا وسیع‌تر از موساد است. موساد بیشتر در خاورمیانه در حال انجام عملیات خرابکارانه است، در حالیکه سیا ماموران بسیاری در استرالیا، روسیه، چین و کره شمالی و آمریکای لاتین دارد.

رئیس جمهور لبنان خواستار مساعدت بین المللی برای عبور از بحران شد
رئیس جمهور لبنان دریافت کمک بین المللی جهت فائق آمدن بر بحران اقتصادی در این کشور را «بی نهایت مهم» خواند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید