اکونومی نیوز / سیاسی

نیازمند استانداردهای بومی در بخش پدافند غیرعامل هستیم

کد خبر 56661 1399-08-11 14:29
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: حوزه پدافند غیرعامل در ارتباط با موضوع استانداردها، آئین‌نامه‌ها و الزامات نیاز به استانداردهای بومی دارد.
نیازمند استانداردهای بومی در بخش پدافند غیرعامل هستیم

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافندغیرعامل کشور در مراسم رونمایی از سند استاندارد پدافند غیرعامل دفاعی ضمن ادای احترام به مقام عالی شهدا به ویژه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، شهدای دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و سلامت اظهار داشت: پیش از هر چیز از زحمات و تلاش‌های وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در حوزه پدافند غیرعامل تشکر می کنم.
وی با بیان اینکه رسالت وزارت دفاع، پشتیبانی از نیروهای مسلح کشور است و پدافند غیرعامل بخش مکمل دفاع نظامی است، تصریح کرد: پدافند غیرعامل در حوزه‌های کشوری و لشکری کارکردهای بسیار موثر و جدی دارد و وزارت دفاع نیز از نقشی بی‌بدیل و اساسی در تحقق این کارکردها برخوردار است.
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، با تقدیر از تلاش‌های دانشگاه صنعتی مالک اشتر در حوزه آموزش و پژوهش مباحث مربوط به پدافند غیرعامل، افزود: این دانشگاه از ابتدای مطرح شدن موضوع پدافندغیرعامل تلاش‌های بسیاری در راستای تربیت دانشجویان در چندین رشته در مقطع کارشناسی ارشد داشته است. همچنین پژوهش های بسیار ارزشمندی در حوزه نظری پدافند غیرعامل در این دانشگاه انجام شده است که شایسته تقدیر است.

کلمات کلیدی » وزارت |

پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید