اکونومی نیوز / اجتماعی

انتقال توله شیر کشف شده به پارک پردیسان تشکیل پرونده برای متخلفان سوزاندن یک خرس مادر و توله اش

کد خبر 56645 1399-08-11 13:51
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
محیط زیستباشگاه خبرنگاران جوان نوشت: مدیرکل دفتر حیات وحش از انتقال توله شیر ۵ ماهه کشف شده برای ادامه روند درمان به پارک پردیسان خبر داد.
انتقال توله شیر کشف شده به پارک پردیسان تشکیل پرونده برای متخلفان سوزاندن یک خرس مادر و توله اش

شهاب الدین منتظمی مدیرکل دفتر حفاظت و مدیریت حیات وحش سازمان حفاظت محیط زیست درباره توله شیر ۵ ماهه که چند روز گذشته در مرز بانه در خودرویی کشف شد، اظهار کرد: این توله شیر به دلیل اینکه مدت زیادی بدون غذا و آب و تهویه مناسب در عقب خودرویی نگهداری شده، در سلامتی اش مشکلاتی ایجاد شده است. او در ادامه بیان کرد: بخاطر مشکلاتی که این توله شیر ۵ ماهه داشت برای ارائه خدمات درمانی به پارک پردیسان تهران منتقل شده و پرونده آن در دستگاه قضایی در حال بررسی است. مدیرکل دفتر حیات وحش سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به اینکه پارک پردیسان یک مرکز درمانی برای تیمار حیوانات است، گفت: به محض اینکه این حیوان به بهبودی کامل دست یابد بنابر تصمیمی که گرفته می‌شود به یکی از مراکز نگهداری حیات وحش منتقل می‌شود. منتظمی درباره خبر سوزندان یک خرس قهوه‌ای مادر به همراه توله اش در استان چهارمحال بختیاری، تصریح کرد: استان مربوطه در حال پیگیری این موضوع است و قطعا با این متخلفان برخورد خواهد شد. او با اشاره به اینکه بحث مشکل محیط زیست از دیرباز تعارض بوده است، بیان کرد: برای بررسی و پیگیری این موضوع و برخورد با متخلفین پرونده قضایی تشکیل داده خواهد شد.بیشتر ۲۳۵۲۳۷
بازنشر از خبرآنلایـن

کلمات کلیدی » مرز | تهران | خودرو | درمان | پرونده |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


جانسون: گونه انگلیسی کرونا مرگبارتر از ویروس اصلی است
نخست وزیر انگلیس هشدار داد که شواهد نشان می‌دهد گونه انگلیسی کرونا مرگ‌بارتر از ویروس اصلی است.

نمکی در واکنش به انتقادها از اظهارات رئیسی: همکارانم حق دارند نگران خیز جدید کرونا باشند
وزیر بهداشت در واکنش به انتقادها از اظهارات سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: همکاران من حق دارند نگران خیز جدید کرونا باشند.

دستور مجدد معاون وزیر کشور به استانداری‌ها برای حمایت از افراد بی‌سرپناه در شب‌های سرد زمستان
معاون عمرانی وزیر کشور در ابلاغیه‌ای از معاونین هماهنگی امور عمرانی استانداری‌های سراسر کشور خواست با توجه به ورود موج جدید سرما، نسبت به انتقال افراد بی‌خانمان به گرمخانه‌ها اقدام کنند.

واکنش وزیر بهداشت به اظهارات امام جمعه قم: قرار است فرماندهانی که یکسال غصه خوردند و شهید دادند به درخواست پروتکل شکنان تادیب شوند
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حساب اینستاگرام خود نوشت: قرار است فرماندهانی که یک سال، غصه خوردند، نخوابیدند، بیمار شدند، شهید دادند تا در عرصه جهان ی افتخار بیافرینند، به درخواست پروتکل شکنان تادیب شوند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید