اکونومی نیوز / اجتماعی

انتقال توله شیر کشف شده به پارک پردیسان تشکیل پرونده برای متخلفان سوزاندن یک خرس مادر و توله اش

کد خبر 56645 1399-08-11 13:51
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
محیط زیستباشگاه خبرنگاران جوان نوشت: مدیرکل دفتر حیات وحش از انتقال توله شیر ۵ ماهه کشف شده برای ادامه روند درمان به پارک پردیسان خبر داد.
انتقال توله شیر کشف شده به پارک پردیسان تشکیل پرونده برای متخلفان سوزاندن یک خرس مادر و توله اش

شهاب الدین منتظمی مدیرکل دفتر حفاظت و مدیریت حیات وحش سازمان حفاظت محیط زیست درباره توله شیر ۵ ماهه که چند روز گذشته در مرز بانه در خودرویی کشف شد، اظهار کرد: این توله شیر به دلیل اینکه مدت زیادی بدون غذا و آب و تهویه مناسب در عقب خودرویی نگهداری شده، در سلامتی اش مشکلاتی ایجاد شده است. او در ادامه بیان کرد: بخاطر مشکلاتی که این توله شیر ۵ ماهه داشت برای ارائه خدمات درمانی به پارک پردیسان تهران منتقل شده و پرونده آن در دستگاه قضایی در حال بررسی است. مدیرکل دفتر حیات وحش سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به اینکه پارک پردیسان یک مرکز درمانی برای تیمار حیوانات است، گفت: به محض اینکه این حیوان به بهبودی کامل دست یابد بنابر تصمیمی که گرفته می‌شود به یکی از مراکز نگهداری حیات وحش منتقل می‌شود. منتظمی درباره خبر سوزندان یک خرس قهوه‌ای مادر به همراه توله اش در استان چهارمحال بختیاری، تصریح کرد: استان مربوطه در حال پیگیری این موضوع است و قطعا با این متخلفان برخورد خواهد شد. او با اشاره به اینکه بحث مشکل محیط زیست از دیرباز تعارض بوده است، بیان کرد: برای بررسی و پیگیری این موضوع و برخورد با متخلفین پرونده قضایی تشکیل داده خواهد شد.بیشتر ۲۳۵۲۳۷
بازنشر از خبرآنلایـن

کلمات کلیدی » مرز | تهران | خودرو | درمان | پرونده |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


تکمیل ظرفیت سردخانه ایذه تکذیب شد ثبت روز بدون فوتی کرونایی در ایذه
مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز در واکنش به خبر و انتشار فیلمی درباره اشباع سردخانه ایذه گفت: این خبر از اساس صحت ندارد و امروز ایذه هیچ فوتی ناشی از کرونا نداشته است.

چرا کودکان زیادی در برزیل بر اثر کرونا می‌میرند؟
مرگ و میر در برزیل بر اثر کرونا در حال حاضر در بالاترین سطح است. اما با وجود این که کرونا بندرت باعث مرگ کودکان می‌شود، در برزیل تا کنون ۱۳۰۰ نوزاد بر اثر این ویروس جان خود را از دست داده‌اند.

زنجیره کرونا با واکسینه شدن ۷۰ درصد مردم قطع می شود ­
رییس کمیته علمی ستاد مقابله با ویروس کرونا گفت: با واکسینه کردن ۱۶ و نیم میلیون نفر، حدود ۲۰ درصد از مردم در معرض خطر، شانس مرگ کاهش می‌یابد ولی آمار ابتلا تغییری نمی‌کند.

برای خرید ۶۰ میلیون دُز واکسن اسپوتنیک با روسیه مذاکره کرده‌ایم
سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: برای تامین ۶۰ میلیون دُز با طرف های روسی برای چند ماه آینده مذاکره شده است.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید