اکونومی نیوز / اقتصاد ایران

بعد از ۷ سال رکورد استخراج ماهیانه معدن میدوک شکسته شد

کد خبر 56640 1399-08-11 13:47
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
مدیرعامل شرکت مس گفت: مجموع ماده معدنی و و باطله استخراج شده از معدن میدوک در مهر امسال به رقم ۳ میلیون و ۹۳۷ هزار و ۱۰۲ تن رسید که نسبت به رکورد قبل ۲.۲ درصد افزایش داشته است.
بعد از ۷ سال رکورد استخراج ماهیانه معدن میدوک شکسته شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شرکت مس، اردشیر سعدمحمدی اظهار داشت: در سال جهش تولید با تلاش و کوشش حداکثری پرسنل سخت‌کوش صنعت مس رکورد استخراج ماهیانه معدن میدوک با ۲.۲ درصد افزایش نسبت به رکورد قبلی در مهرماه ۹۳ شکسته شد.
مدیرعامل شرکت مس گفت: معدن میدوک در مهر ماه سال جاری موفق به ثبت رکورد جدیدی در استخراج ماهیانه شد؛ به‌طوری‌که مجموع ماده معدنی و و باطله استخراج شده در مهرماه امسال به رقم ۳ میلیون و ۹۳۷ هزار و ۱۰۲ تن رسید که نسبت به به رکورد قبل با ۳ میلیون ۸۵۲ هزار و ۶۸۴ تن ۲.۲ درصد افزایش داشته است.
بر اساس این گزارش، امور پالایشگاه خاتون‌آباد در مجتمع مس شهربابک در اردیبهشت‌ماه سال جاری نیز موفق به ثبت رکورد تازه‌ای در تولید کاتد شد به طوری که این پالایشگاه در اردیبهشت‌ماه موفق به رشد بیش از ۱۲ درصدی تولید کاتد شد.

کلمات کلیدی » مهران محمدی | جهش تولید | قم | اردیبهشت |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اقتصاد ایران


جهش قیمت نفت خام با توافق اوپک پلاس
قیمت نفت خام در معاملات روز جمعه تحت تأثیر توافق اوپک پلاس برای افزایش تدریجی تولید نفت جهش کرد و شاخص برنت به مرز ۵۰ دلار نزدیک شد.

اوپک‌پلاس تصمیم عاقلانه‌ای گرفت
وزیر نفت گفت: بر اساس توافق دوازدهمین نشست وزارتی اوپک‌پلاس، مقدار کاهش عرضه تولیدکنندگان عضو و غیرعضو اوپک در ژانویه ۲۰۲۱ روزانه ۷ میلیون و ۲۰۰ هزار بشکه خواهد بود که تصمیم عاقلانه ای است.

اجماع اوپک‌ پلاس بر سر تداوم کاهش عرضه
دوازدهمین نشست وزارتی کشورهای عضو و غیرعضو اوپک با توافق‌نظر بر سر تسهیل روزانه ۵۰۰ هزار بشکه‌ای توافق کاهش تولید برای ژانویه ۲۰۲۱ پایان یافت.

اختصاص ۸ میلیارد دلار ارز دولتی به معیشت و کالای اساسی در بودجه ۱۴۰۰
معاون سازمان برنامه گفت: در لایحه بودجه سال آینده، ۸ میلیارد دلار ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی شامل ۲ میلیارد دلار برای معیشت و ۶ میلیارد دلار برای نهاده‌ها و کالاهای اساسی، دیده شده است.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید