اکونومی نیوز / سیاسی

مجلس به دنبال تعامل با دولت است/قصد ما توهین به رئیس‌جمهور نیست

کد خبر 56614 1399-08-11 13:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
نماینده مردم خلخال در مجلس شورای اسلامی گفت: ما به دنبال آن هستیم با همکاری با دولت مشکلات مردم را حل کنیم و قصد ما تقابل و توهین به رئیس جمهور نیست.
مجلس به دنبال تعامل با دولت است/قصد ما توهین به رئیس‌جمهور نیست

به گزارش خبرنگار مهر، سید غنی نظری در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی اخطار قانون اساسی، گفت: مجلس شورای اسلامی به دنبال همکاری با دولت است و خواستار گفتگو و تفاهم با رئیس جمهور برای حل مشکلات معیشتی و اقتصادی کشور است.
وی تاکید کرد: رئیس جمهور باید مجلس را یار خود بداند نه بار و لازم است مشکلات را با مجلس شورای اسلامی مطرح کند تا با همکاری دولت و مجلس این مشکلات حل و فصل شود.
نماینده مردم خلخال در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه قصد ما تقابل و توهین به رئیس جمهور نیست، گفت: مجلس به دنبال همکاری با سایر قوا جهت حل مشکلات مردم است و همه باید دست به دست هم دهیم تا راهکارهای مناسبی جهت حل مشکلات پیدا شود.
نظری اظهار داشت: انتظار ما از رئیس جمهور این است که مشکلات را در مجلس مطرح کند نه در جلسه سران قوا، چرا که ما در مجلس خواستار همکاری بیشتر با دولت هستیم.
وی تاکید کرد: مردم از دعواهای سیاسی و جناحی خسته شده‌اند و همه ما که مدعی سرباز ولایت هستیم باید در عمل هم اینگونه باشیم و مشکلات مردم را حل کنیم.
این نماینده مجلس گفت: ما خواستار آن هستیم که رئیس جمهور هر چه سریع‌تر در مجلس شورای اسلامی جهت حل مشکلات مردم حضور یابد تا راهکارهای مشترکی را برای حل مشکلات اتخاذ کنیم.

کلمات کلیدی » مجلس | نماینده |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


ستاد ترامپ، مدرک رو کرد ویدئو
حساب رسمی توئیتر ستاد انتخاباتی «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا روز پنجشنبه با انتشار ویدئویی از محل شمارش آراء در ایالت جورجیا مدعی شد که در هنگام شمارش آرا بر این محل نظارتی نشده است.

سرکوب تظاهرات فلسطینی‌ها در کرانه باختری ۳۲ فلسطینی زخمی شدند
در جریان حمله نیروهای امنیتی اسرائیل به فلسطینی‌های معترض در کرانه باختری، بیش از ۳۰ فلسطینی آسیب دیدند. طبق این گزارش، ۳۲ فلسطینی معترض در پی شلیک گلوله پلاستیکی و گاز اشک‌آور توسط سربازان رژیم صهیونیستی مجروح و دچار حالت خفگی شدند.

واکنش وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی به ترور دانشمند هسته‌ای ایران
وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی مدعی شد: ما فخری زاده را شناسایی کردیم و دانستیم که آنچه وی انجام می دهد، انجام طرحی است که خاورمیانه و کل دنیا را در معرض خطر قرار می دهد.

خاکریز هسته‌ای بشکند، دشمن طمع می‌کند/بند ۵ برجام، دلیل انفجار در نطنز شد
نماینده رهبر انقلاب در شورایعالی امنیت ملی گفت: بند ۵ برجام، هسته‌ای را در نطنز متمرکز کرد و بعد دشمن آنجا را منفجر کرد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید