صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

آیین‌نامه قانون مالیات بر خودروهای لوکس سریعتر تصویب شود

کد خبر 56610 1399-08-11 12:58
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: قرار بود آیین نامه قانون مالیات بر خودروهای لوکس و خانه های خالی در دولت تصویب شود اما هنوز به تصویب نرسیده است.
آیین‌نامه قانون مالیات بر خودروهای لوکس سریعتر تصویب شود

به گزارش خبرنگار مهر، سیدمهدی طغیانی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی،گفت: دولت اقدام جدی جهت ارائه لایحه معیشتی به مجلس انجام نمی دهد و با وجود این در برابر طرح های مجلس مخالفت می کند و مؤید این مسئله مخالفت شدید دولت با طرح تأمین کالاهای اساسی است.
وی بیان کرد: قرار بود آیین نامه قانون مالیات بر خودروهای لوکس و خانه های خالی در دولت تصویب شود اما با گذشت چندین ماه از این مسئله هنوز به تصویب نرسیده است.
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: باید پاسخ داده شود که منابعی که در بودجه سال ۹۹ پیش بینی شده بود، چه شدند و بهتر است دولتمردان این منابع زیاد را که می تواند به حل مشکل معیشتی مردم و کسری بودجه کمک کند، هر چه سریعتر به جریان بیندازند.
در صورتی که نیاز به خدمات کارشناسی خودرو ، تشخیص رنگ شدگی و آپشن خودرو نیاز دارید می توانید با کارشناسان کارن در تماس باشید .
برای دریافت مشاوره و مشاهده خدمات کارشناسی خودرو و تشخیص رنگ شدگی ، این صفحه را ملاحظه فرمایید .کلمات کلیدی » خودرو | مجلس |

پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید