اکونومی نیوز / سیاسی

مسئولان نباید کشور را در تله انتخابات آمریکا بیندازند

کد خبر 56609 1399-08-11 12:57
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: سوال بنده از رئیس‌جمهور این است که چرا کشور را در تله انتخابات آمریکا می‌اندازد در شرایطی که ذات جمهوری‌خواهان و دموکرات‌ها فرقی با یکدیگر ندارد.
مسئولان نباید کشور را در تله انتخابات آمریکا بیندازند

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی اخطار قانون اساسی، گفت: برخی از اقدامات دولت در ماه‌های پایانی از عمر این دولت با شرایط کشور و مشکلات معیشتی مردم سنخیت ندارد.
وی بیان کرد: مطابق با یکی از مصوبات دولت، قرار است تعرفه تراکنش‌های بانکی از ابتدای آذرماه افزایش پیدا کند و سؤال ما از دولتمردان آن است که چرا در این شرایط، این مصوبه را به تصویب رسانده‌اند؟
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی درباره وضعیت بازار بورس، اظهار داشت: سرمایه مردم در بورس نابود شده و از سوی دیگر، برخی افراد خاص هزاران میلیارد تومان سود کرده‌اند و دولت باید فکری به حال مردم و ساماندهی بازار بورس کند.
نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس‌جمهور گفت: سوال بنده از آقای روحانی این است که چرا کشور را در تله انتخابات آمریکا می‌اندازد درحالی‌که رئیس‌جمهور آمریکا چه جمهوری‌خواه و چه دموکرات باشد، ذاتش مشخص است و تفاوتی برای ما ندارد.
وی خطاب به وزیر صنعت، معدن و تجارت، اظهار داشت: از وزیر صمت انتظار داریم که از انتصابات خلاف قانون برخی از افراد در شرکت‌های زیرمجموعه فولاد دست بردارد چرا که این تصمیمات به هیچ وجه به نفع کشور نیست.
موسوی لارگانی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی نیز گفت: کشاورزان محرومترین اقشار جامعه هستند و به دلیل خشکسالی و نهاده‌های کشاورزی، مشکلات عدیده‌ای دارند که باید مرتفع شود.
علی نیکزاد که ریاست جلسه را بر عهده داشت، در پاسخ به این اخطار قانون اساسی بیان کرد: صحبت‌های شما درباره کشاورزان کاملاً دست و به‌حق است و باید فریاد کشاورزان شنیده شود چرا که در غیر این صورت در سال آینده با مشکلاتی روبرو خواهیم شد.

کلمات کلیدی » حسن روحانی | بورس | وزارت صنعت ، معدن و تجارت | صمت | آمریکا | بازار | بانک | مجلس | نماینده |از پرونده ها بخوانید
» تست کرونای سناتور پنسیلوانیا حین دیدار وی با ترامپ مثبت اعلام شد
» ادعاها درباره دخالت خارجی در انتخابات آمریکا «مضحک» هستند
مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


فرماندار ویسکانسین پیروزی «جو بایدن» در این ایالت را تأیید کرد
. .

ارتش جمهوری آذربایجان به شهرستان استراتژیک لاچین وارد شد
وزارت دفاع جمهوری آذربایجان شامگاه دوشنبه اعلام کرد که نیروهای ارتش این کشور به شهرستان «لاچین» در منطقه قره باغ وارد شدند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید