صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

خدمات رسانی مترو تهران در روز ۱۳ آبان

کد خبر 56607 1399-08-11 12:55
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، شرکت مترو آماده ارائه خدمات به شرکت کنندگان در این مراسم است.
خدمات رسانی مترو تهران در روز ۱۳ آبان

به گزارش خبرگزاری مهر، فرنوش نوبخت، ضمن گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان روز دانش آموز، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و تبریک سالروز ولادت حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق(ع) و هفته وحدت افزود: شرکت بهر ه برداری مترو تهران از ساعت ۱۵ تا ۱۷ آماده ارایٔه خدمات به شرکت کنندگان در این مراسم است.
وی تصریح کرد: ایستگاه طالقانی در خط یک مترو تهران به عنوان ایستگاه مجاور در مسیر مراسم روز ۱۳ آبان آماده ارائه خدمات حداکثری به شهروندان است.
نوبخت خاطرنشان کرد: به دلیل محدودیت های شدید کرونایی و سیر صعودی این ویروس برای پیشگیری از ازدحام جمعیت و رعایت هر چه بهتر پروتکل های بهداشتی، شهروندان و شرکت کنندگان می‌توانند پس از پایان مراسم از ایستگاه طالقانی و ایستگاه های قبل و بعد (دروازه دولت و شهدای هفتم تیر) برای سفر به مقاصد خود نیز استفاده کنند.

کلمات کلیدی » کرونا | تهران | ویروس | جهان |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


عوارض تماشای تلویزیون برای سلامتی
تماشای چند ساعته تلویزیون عوارض جانبی بسیار بدی برای سلامتی ایجاد می‌نماید، اما روش‌های مختلفی وجود دارد که می‌توان از این مشکلات اجتناب نمود.

تاکید بر افزایش تعاملات ایران و سوئیس در زمینه مالکیت معنوی
در دیدار سفیر سوئیس با رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بر تعاملات ایران و سوئیس در زمینه مالکیت معنوی تاکید شد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید