اکونومی نیوز / اجتماعی

گزارش مالی پروژه صدر هنوز به شورا ارائه نشده است

کد خبر 56599 1399-08-11 12:40
زمان تقریبی مطالعه 1دقیقه
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: با وجود اینکه هفت سال از اتمام پروژه صدر می گذرد اما گزارش مالی قراردادهای آن با وجود پیگیری های متعدد هنوز به شورای شهر ارائه نشده است.
گزارش مالی پروژه صدر هنوز به شورا ارائه نشده است

به گزارش خبرنگار مهر، محمود میرلوحی عضو شورای شهر تهران گفت: با وجود اینکه هفت سال از اتمام پروژه صدر می‌گذرد اما گزارش مالی قراردادهای آن با وجود پیگیری‌های متعدد هنوز به شورای شهر ارائه نشده است.
وی خطاب به حناچی شهردار تهران گفت با اینکه هنگام ارائه متمم بودجه ۹۸ که مقرر شد گزارش مالی قراردادها، نحوه تأمین منابع و میزان انطباق هزینه‌ها با مصوبات بودجه سنواتی و نیز مجوزها و گزارش فنی و دلایل ترجیح اجرای پل نسبت به مترو را ارائه بفرمائید.

کلمات کلیدی » تهران |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


توضیحات یک متخصص روس درباره موارد ابتلا به کرونا پس از تزریق واکسن
پس از آنکه ۲۰ نفر از دریافت‌کنندگان واکسن روسی کرونا به بیماری کووید-۱۹ مبتلا شدند، یکی از سازمان‌دهندگان آزمایشات روی این واکسن، توضیحاتی را در این خصوص ارائه داد.

پیوند ریه تنها امیدِ برخی از بیماران کووید-۱۹
نتایج یک بررسی نشان می‌دهد: بیماری کووید-۱۹ در برخی از مبتلایان می تواند آسیبی به ریه‌ها وارد کند که تنها با عمل پیوند ریه ادامه حیات بیمار ممکن خواهد بود.

کدام علائم کرونا ماندگار نیست؟
مدیر کل حوزه ریاست سازمان نظام پزشکی کشور با اشاره به از دست دادن حس بویایی و چشایی در ابتلا به کرونا گفت: این علائم معمولا در مراحل اولیه بیماری نمود پیدا می‌کند، این علائم خوش خیم است و ماندگار نیست.

آموزش در مناطق نارنجی غیرحضوری است
حاجی‌میرزایی با بیان اینکه آموزش در مناطق نارنجی غیرحضوری است گفت: با این حال، در مناطق نارنجی مدارس با حضور مدیر و حداقل کادر اجرایی، فعال بوده و بر فرآیند آموزش‌های حضوری نظارت خواهند کرد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید