اکونومی نیوز / اجتماعی

هلال احمر: درخواستی برای واردات جدید واکسن آنفولانزا از وزارت بهداشت نداشتیم

کد خبر 56548 1399-08-11 11:22
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
سلامت مهر نوشت: سخنگوی جمعیت هلال احمر گفت: در صورتی که درخواست واردات وجود داشته باشد هلال نیز براساس وظیفه خود در این زمینه به وزارت بهداشت کمک خواهد کرد.
هلال احمر: درخواستی برای واردات جدید واکسن آنفولانزا از وزارت بهداشت نداشتیم

محمد نصیری صبح امروز در حاشیه چهارمین نشست خبری خود، درباره وضعیت واردات و توزیع واکسن آنفلوانزا توسط هلال احمر گفت: سیاست وزارت بهداشت برای توزیع واکسن آنفولانزا صرفاً برای گروه‌های خاص از طریق شبکه بهداشت بوده و هم ما بخشی از واکسن را داشتیم که در اختیار وزارت قرار دادیم. وی افزود: هلال تا این لحظه مجوزی برای توزیع در داروخانه‌های خود نداشته و در صورت تغییر سیاست‌های وزارت بهداشت ما نیز توزیع را خواهیم داشت. سخنگوی هلال احمر ابراز داشت: هلال احمر صرفاً نقش توزیع واکسن آنفولانزا را داشته و در حال حاضر درخواستی از سوی وزارت بهداشت برای واردات جدید واکسن نداشته‌ایم. در صورتی که درخواست واردات وجود داشته باشد هلال نیز براساس وظیفه خود در این زمینه به وزارت بهداشت کمک خواهد کرد. ۲۳۵۲۳۷
بازنشر از خبرآنلایـن

کلمات کلیدی » واردات | وزارت | بهداشت | واکسن |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


هنوز سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک در آموزش و پرورش تشکیل نشده است
مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی آموزش گفت: سال گذشته، اساسنامه سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک، تصویب و به دستگاه‌های مربوط ابلاغ شد؛ اما هنوز این سازمان در مجموعه آموزش و پرورش تشکیل نشده است.

تاکید بر نقش راهبری معلمان مؤلّف و فرهنگیان پیشرو در تعالی مدرسه
وزیرآموزش و پرورش در پیامی به مناسبت جشنواره «معلمان مؤلّف»، گفت: نباید از نقش راهبری معلمان مؤلّف، هنرمند و فرهنگیان پیشرو در تعالی مدرسه، غافل شد.

مدیرعامل فایزر: احتمالا تزریق دوز سوم واکسن کرونا در عرض یک سال نیز ضروری باشد
مدیر عامل شرکت داروسازی فایزر اعلام کرد: افرادی که دو دوز واکسن کرونای شرکت فایزر-بایون تک را دریافت کرده اند احتمالا به تزریق دوز سوم نیز در عرض یک سال نیاز خواهند داشت.

جزئیات برگزاری نخستین جشنواره «معلمان مؤلف» اعلام‌ شد
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش از برگزاری نخستین جشنواره «معلمان مؤلف» در وزارت آموزش و پرورش خبر داد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید