اکونومی نیوز / اجتماعی

شهرداری به رفع خطر از درختان مجاور اردوگاه منظریه اقدام کند

کد خبر 56542 1399-08-11 11:14
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تاکید کرد: شهرداری تهران در اسرع وقت نسبت با نظارت بر سایت برف رویی در محوطه اردوگاه منظریه، نسبت به رفع خطر از درختان این منطقه اقدام کند.
شهرداری به رفع خطر از درختان مجاور اردوگاه منظریه اقدام کند

به گزارش خبرنگار مهر، سید آرش حسینی میلانی صبح امروز در دویست و چهل و ششمین جلسه شورای شهر با تبریک میلاد رسول اکرم (ص) در تذکری درباره برپایی سایت برف‌روبی و انباشت نمک در محوطه اردوگاه منظریه تهران گفت: حفظ اردوگاه منظریه برای شهر تهران بسیار مهم است و از محدود پهنه‌های پیوسته سبز در شمال شهر تهران است.
رئیس کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه صیانت و حفاظت از فضای سبز اردوگاه شهید باهنر جزو اولویت‌های شهر است، اظهار داشت: مدیریت شهرداری باید حساسیت و اهتمام لازم را در این باره داشته باشد. متأسفانه در چند روز گذشته، شهرداری ناحیه ۴ منطقه یک، اقدام به برپایی سایت برف‌روبی در قسمت غربی اردوگاه منظریه کرده است.
این عضو شورای شهر تهران ادامه داد: در سال ۹۷ نیز احداث سایت برف‌روبی و انتشار غبار نمک منجر به صدمه جدی به ۴۰ اصله درخت اطراف آن شد ولی همچنان شاهد تکرار این اقدام هستیم.
حسینی میلانی با تاکید بر ضرورت حفاظت از فضای سبز تصریح کرد: با توجه به ضرورت حفاظت از فضای سبز به شهرداری تهران تذکر می‌دهم در اسرع وقت نسبت به رفع خطر از درختان مجاور اقدام کرده و سازمان بوستان‌ها نیز تکلیف بر زمین مانده تهیه شناسنامه برای این اردوگاه را به سرانجام برساند و گزارشی از اقدامات انجام شده را به شورای شهر ارسال کند.

کلمات کلیدی » تهران |

پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید