صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

کم اعتنایی به رسانه ها مد نظر شورا نبوده است

کد خبر 56533 1399-08-11 11:01
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
خزانه‌دار شورا درباره عدم حضور رسانه‌ها در صحن شورا گفت: این محدودیت برای حفظ سلامت همه بوده و کم اعتنایی مد نظر شورا نبوده است.
کم اعتنایی به رسانه ها مد نظر شورا نبوده است

به گزارش خبرنگار مهر، سید حسن رسولی خزانه دار شورا در تذکری خطاب به اعتراض علی اعطا سخنگوی شورای شهر که نسبت به حضور نمایندگان صداوسیما در جلسه علنی امروز شورای شهر که اجازه ورود دیگر خبرنگاران داده نشده بود، گفت: از آنجا که مسئولیت اجرایی به من محول شده، تصمیمی که گرفته شده برای حفظ سلامت همه همکاران است.
او ادامه داد: از ۲۱ نفر عضو شورا ششمین نفر ما امروز در بیمارستان است. یکی از همکارانمان را ازدست دادیم و یکی از همکاران عزیزمان را یک ماه قبل از دست دادیم.
رسولی بیان کرد: بنا به توصیه خانم خداکرمی و کمیته سلامت، بنا بر این بود که خبرنگاران محترم در طبقه اول حضور یابند. امکان اینکه به صورت آنلاین جلسه را ببیند وجود دارد و از طریق پنجره هم می‌توانند جلسه را ببیند.
وی گفت: کارشناسان را خواهش کردیم که در دفاتر باشند و برنامه را از آنجا پیگیری کنند. آنچه عمل شده در راه حفظ سلامت همه عزیزان بوده است. یک سوم کارکنان شورا در صحن هستند و کار بقیه را انجام می‌دهند.
وی تاکید کرد: هدف کم اعتنایی به کارشناسان و خبرنگاران محترم نبوده و این مسئله مد نظر حوزه اجرایی نبوده است.پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید