اکونومی نیوز / اجتماعی

موزه آدیس آبابا برای گردشگران بازگشایی شد

کد خبر 56507 1399-08-11 10:32
زمان تقریبی مطالعه 1دقیقه
موزه آدیس آبابا پس از ماه‌ها تعطیلی به دلیل بیماری همه گیر کرونا، برای گردشگران بازگشایی شده است.
موزه آدیس آبابا برای گردشگران بازگشایی شد

به گزارش خبرنگار مهر، بازگشایی موزه آدیس آبابا پس از آن انجام شد که اداره فرهنگ، هنر و گردشگری این شهر در اتیوپی برای محافظت از بیماری‌های همه گیر، ساختمان‌های خود را ضد عفونی و قوانین پروتکلی را تصویب به اجرای گذشته است.
موزه آدیس آبابا دارای میراث‌های مختلف ارزشمندی است که ارزش‌های فرهنگی و تاریخی شهر و همچنین کشور را به طور کلی نشان می‌دهد.
در حال حاضر به دنبال تصمیمی که دولت برای به حرکت درآوردن صنعت آسیب دیده گردشگری که از همه‌گیری کرونا آسیب‌های زیادی دیده‌اند، اتیوپی در حال بازگشایی سایت‌های جذب گردشگر است. همچنین انتظار می‌رود موزه ملی این هفته برای بازدیدکنندگان بازگشایی شود.

کلمات کلیدی » کرونا |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


ثبت‌نام مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضائیه/ اعزام تیر ۱۴۰۰
ثبت‌نام مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضائیه؛ اعزامی تیر ماه سال ۱۴۰۰ تا روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ پایان می‌پذیرد.

صلاحیت بیش از ۹۰ درصد از داوطلبان انتخابات شوراها تأیید شده است
وزارت کشور اعلام کرد: پس از بررسی صلاحیت داوطلبان شوراهای اسلامی شهرها در هیئت‌های اجرایی، صلاحیت بیش از ۹۰ درصد از داوطلبان بر اساس مواد ۳۰ تا ۳۴ و ۵۲ قانون انتخابات، تأیید شد.

نتایج تازه درباره تاثیر دو ماسک در مهار کرونا
نتایج یک بررسی تازه که در نشریه انجمن پزشکی آمریکا با عنوان "طب داخلی جاما" منتشر شده نشان می دهد که استفاده از دو ماسک می تواند شیوع بیماری کووید-۱۹ را کاهش دهد.

زمان اعلام نتایج اولیه کنکور دکتری ۱۴۰۰ مشخص شد
سخنگوی سازمان سنجش گفت: کارنامه نتایج اولیه آزمون ورودی مقطع دکتری ۱۴۰۰ فردا از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قابل مشاهده است.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید