صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

چرا رسانه‌ها چیزی درباره شکنجه و قتل فعال رسانه‌ای عراق نمی‌گویند

کد خبر 56460 1399-08-11 09:23
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
یک تحلیلگر عراقی با انتشار پستی توئیتری نوشت: «صفاء مراد» فعال رسانه ای فیلی عراقی پس از بازگشت از سفری که به ایران داشت ربوده و مورد شکنجه قرار گرفت و در نهایت هم به قتل رسید.
چرا رسانه‌ها چیزی درباره شکنجه و قتل فعال رسانه‌ای عراق نمی‌گویند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بغداد الیوم، «علی فاهم» تحلیلگر عراقی یک پست توئیتری را در خصوص ربودن و شکنجه «صفاء مراد» فعال رسانه ای فیلی عراقی منتشر کرد.
بر اساس این گزارش، وی در این پست توئیتری نوشت: صفاء مراد، فعال رسانه ای فیلی عراقی، در شهر خانقین پس از بازگشت از سفری به ایران توسط نیروهای وابسته به حزب دموکرات کردستان ربوده شد. او سپس مورد شکنجه قرار گرفت و به قتل رسید.

این تحلیلگر عراقی در ادامه تأکید کرد: چرا رسانه ها از این موضوع چیزی نمی گویند و آن را محکوم نمی کنند و چرا نمی گویند که چه کسی در پشت این قتل و شکنجه وحشیانه بوده است.
او همچنین افزوده است: چرا ما هیچ محکومیتی نسبت به این جنایت نمی بینیم جز برخی فعالان شبکه های اجتماعی که مطالبی در این زمینه منتشر کرده اند؟

کلمات کلیدی » ایران | عراق |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


آمریکا: چین سین کیانگ را به «زندانی با فضای باز» تبدیل کرده است!
وزارت خارجه ایالات متحده روز چهارشنبه در گزارشی دولت چین را متهم کرد که استان سین کیانگ را به «یک زندان با فضای باز» تبدیل کرده است.

وقوع حادثه امنیتی برای «نتانیاهو» پس از نشست اضطراری اعضای کابینه
برخی گزارشها حاکی از آن است که پس از نشست اضطراری اعضای کابینه رژیم صهیونیستی در روز چهارشنبه، وقوع یک «حادثه امنیتی» جان نخست‌ وزیر این رژیم را به خطر انداخته است.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید