اکونومی نیوز / سیاسی

شمار صهیونیست‌های مبتلا به کرونا به بیش از ۳۱۴ هزار نفر رسید

کد خبر 56439 1399-08-11 08:41
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
آخرین آمار از افزایش شمار صهیونیستهای مبتلا به کرونا به بیش از ۳۱۴ هزار نفر حکایت دارد کما اینکه شمار فوتی‌های ناشی از ابتلا به کووید ۱۹ در اراضی اشغالی به ۲ هزار و ۵۲۳ نفر رسیده است.
شمار صهیونیست‌های مبتلا به کرونا به بیش از ۳۱۴ هزار نفر رسید

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از النشره، افزایش روزافزون شمار صهیونیست‌های مبتلا به کرونا موجب بروز بحران در اراضی اشغالی شده است.
بر اساس این گزارش، طی ۲۴ ساعت گذشته ۵ هزار و ۴۱۴ مورد جدید ابتلاء به کرونا نزد صهیونیست‌ها به ثبت رسیده است.
بنابراین، شمار صهیونیست‌های مبتلا به کرونا به ۳۱۴ هزار نفر و ۳۶۷ افزایش یافته است. در همین حال، تعداد فوتی‌های صهیونیست ناشی از ابتلاء به کرونا به ۲ هزار و ۵۲۳ نفر افزایش یافته است.
پیشتر واحد اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی فاش کرد که این رژیم برای نخستین بار از نظر تعداد مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا نسبت به جمعیت از ایالات متحده آمریکا پیشی گرفته است و با وجود قرنطینه کامل اراضی اشغالی، این ویروس همچنان به شکل خطرناکی در حال گسترش و شیوع است.

کلمات کلیدی » کرونا | آمریکا | طلا | ویروس | قرنطینه |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


عمران خان: اروپا توهین به پیامبر اسلام (ص) را ممنوع کند
نخست‌وزیر پاکستان با تأکید بر جایگاه ویژه رسول‌الله میان مسلمانان، از کشورهای اروپایی خواست تا توهین به پیامبر اسلام (ص) را ممنوع کنند.

خاتمی: نمی‌توان انتخابات به هر شکل و شیوه را عین مردمسالاری دانست
سید محمد خاتمی در پیامی به چهارمین کنگره جمعیت زنان مسلمان نواندیش دینی گفت: زنان که بیش از نیمی از جمعیت کشور و ملتند به دلایل و اسباب تاریخی و اجتماعی و کژتابی‌های فرهنگی و ذهنی دارای مشکلات مضاعف‌اند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید