صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اقتصاد ایران

یارانه‌های جدید از اول مهرماه لحاظ خواهند شد

کد خبر 56424 1399-08-11 08:11
زمان تقریبی مطالعه 1دقیقه
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تاکید کرد: یارانه‌های جدید نیازمند تصویب شورای نگهبان است اما هر زمان که تصویب و اجرایی شود معادل ماه های سپری شده از اول مهر تا آن زمان، واریز خواهد شد.
یارانه‌های جدید از اول مهرماه لحاظ خواهند شد


مجتبی رضاخواه عضو کمیسیون برنامه و بودجه در گفتگو با گفت: اینکه چه زمانی واریز یارانه های جدید اجرایی شود مطرح نیست، چرا که مبلغ پرداختی از اول مهرماه لحاظ می شود.وی تاکید کرد: یارانه های جدید نیازمند تصویب شورای نگهبان است اما هر زمان که اجرایی شود ماه های پیش از آن تا مهرماه واریز خواهد شد.
بازنشر از خبرفـوری

مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اقتصاد ایران


الزام شرکت‌های هواپیمایی به استرداد کامل وجه بلیت‌های صادره به مقصد ترکیه
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: به دلیل ممنوعیت تردد سراسری در کشور ترکیه، شرکت‌های هواپیمایی موظف به استرداد کامل وجه بلیت‌های صادره به مقصد ترکیه هستند.

۲ هزارو ۷۸۹ واحد تولیدی در تملک ۱۶ بانک/همکاری نکنند اسامی را اعلام می کنیم
قائم مقام ستاد تسهیل و رفع موانع تولید گفت: براساس اعلام بانک مرکزی و وزارت امور اقتصادی و دارایی، ۲ هزار و ۷۸۹ واحد تولیدی تا پایان آذر ۹۹ به تملک ۱۶ بانک در آمدند.

واردات نیازهای دارویی فقط با ۱.۵ میلیارد دلار؟!
یک فعال صنعت دارو در یادداشتی با اشاره به مشکلات پیرامون واردات دارو در کشور، راه حل آن را حذف تخصیص دلار ۴۲۰۰ تومانی برای این صنعت دانست.

چرا دلار ارزان می‌شود اما کالا نه؟
چرا وقتی دلار گران می‌شود در کوتاه‌ترین زمان ممکن اثر خود را بر قیمت کالاها نشان می‌دهد اما وقتی نرخ دلار پایین‌ می‌آید زمانی طولانی نیاز است تا قیمت کالاها پایین بیاید؟


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید