خرید و فروش دلار به کف رسید_ یورو ۱۷.۲۰۰ تومان

کد خبر 1047 1399-01-20 00:32
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
قیمت دلار برای سومین روز متوالی بدون تغییر در صرافی های بانکی اعلام شد.

امروز هر دلار آمریکا به قیمت ۱۵ هزار و ۸۰۰ تومان در صرافی‌های بانکی فروخته شد که در قیاس با روزهای گذشته تغییری را نشان نمی‌دهد. نرخ خرید دلار در این صرافی‌ها نیز بدون تغییر برابر با ۱۵ هزار و ۷۰۰ تومان است.
فعالان بازار از کاهش شدید حجم خرید و فروش در روزهای اخیر خبر می دهند. تقاضای اسکناس ارزی با کاهشی قابل توجه به پایین ترین حد ممکن رسیده است. از سوی دیگر بررسی ها نشان می دهد برخی از صرافی ها نیز با هدف پیشگیری از شیوع کرونا فعالیت خود را محدود کرده  از خریداری اسکناس ارزی خودداری می کنند.دلار از ابتدای سال جاری به کانال ۱۵ هزار تومان ورود کرد است  نوسان در نیمه بالایی این کانال ادامه دار است. 
نرخ یورو در صرافی های بانکی برابر با ۱۷ هزار و ۲۰۰ تومان است. قیمت خرید نیز در این دوره زمانی ۱۷ هزار و ۱۰۰ تومان گزارش شد.

کلمات کلیدی » کرونا | آمریکا | دلار | ارز | یورو |
این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :

بیشتر بخوانید

سکه ۱۱ میلیون تومان شد هم‌اکنون‌ هر دلار آمریکا 25000 تومان!

اعطای هر گونه تسهیلات به اشخاص حقیقی‏‏‏‏‏ حقوقی صرفاً پس از تکمیل اطلاعات درخواستی در سامانه متمرکز الکترونیکی تسهیلات و تعهدات (سمات) و دریافت شماره پیگیری از سامانه مذکور، مجاز خواهد بود.

دعوای تکراری بر سر دلارهایی که گم شد _ دلار جهانگیری و سونامی فسادضرورت ورود وزارت اقتصاد و بانک مرکزی به ماجرای گواهی سکه اوراق سکه از همان ابتدا غلط بود

ماجرای ارزهای گمشده دولتی چیست؟ _ پای دلارهای جهانگیری در میان است

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸ عیار هرگرم ۷۳۶ هزار تومان، قیمت دلار ۱۷هزار و ۹۴۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۷میلیون و ۵۲۵ هزار تومان است.