اکونومی نیوز / خودرو

دانش فنی خروج از مونتاژ را نداریم!

کد خبر 45477 1399-07-11 23:13
زمان تقریبی مطالعه 1دقیقه
کارشناس خودرو گفت: مجلس می‌تواند قوانینی تصویب کند که رقابت پذیری صنعت کشور بالا برود و همچنین دخالت های دولتی کاهش پیدا کند
دانش فنی خروج از مونتاژ را نداریم!


حسن کریمی سنجری کارشناس خودرو در گفتگو با تاکید کرد: دسترسی به دانش فنی و داشتن پلت فُرم های اختصاصی راه خروج صنعت خودرو از حالت مونتاژ است.سنجری گفت: ما باید یک زنجیره تامین قوی داشته باشیم که بتواند پلت فُرم ما را حمایت کند باید سرمایه گذاری کنیم و باید از یک بازار وسیع صادراتی هم برخوردار باشیم که اینها در کنار داشتن دانش فنی است اولین گام برای رسیدن به این الزامات هم برخورداری از بازار رقابتی است.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » خودرو |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / خودرو


چند روش ساده برای رفع پنچری تایر خودرو تصاویر
پاره‌ای از ایراد‌های خودرویی بسیار ساده و روش برطرف کردن آن‌ها نیز آسان است.

سود آزادسازی قیمت خودرو به جیب چه کسانی می‌رود؟
آزادسازی قیمت محصولات کم‌تیراژ در شرایطی سال آینده کلید خواهد خورد که منتقدان با تاکید بر قیمت‌گذاری تمامی خودروهای تولیدی در حاشیه بازار ، معتقدند که آزادسازی قسطی نفعی برای تولیدکننده و مصرف‌کننده نخواهد داشت.

شب عید متفاوت در بازار خودرو منتظر افزایش قیمت باشیم؟
بازار خودروی کشور شب عید متفاوتی را تجربه می‌کند. طبق روال معمول با نزدیک شدن به ایام پایانی سال، جنب‌وجوش در بازار خودرو بیشتر می‌شود.

نوسان ادامه‌دار قیمت خودرو در بازار تیبا۲ به ۱۳۴ میلیون تومان رسید جدول
طی هفته های گذشته بازار خودرو به افزایش نرخ ارز واکنشی نشان نداد تا اینکه در هفته ای که گذشت همزمان با ثبات نرخ ارز و همچنین ریزش قیمت آن روند قیمت ها در بازار خودرو تغییر کرد و نوسانات قیمتی در این بازار بالا گرفت.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید